Ціни на продукцію вказані тут »

Прополіс

Преміум якість – ретельно очищений натуральний прополіс! Український прополіс без будь-яких добавок та консервантів. Прополіс в чистому вигляді. Наш прополіс збирається тільки на нашій сімейній пасіці, яка розташована далеко від промисловості в екологічно чистій і незабрудненій лісовій місцевості Західної України. Опановані знання за підтримки більш ніж 40річного досвіду в бджільництві і суворе дотримання технологій та робочої гігієни забезпечили високу якість прополісу.

Прополіс виготовляється в двох варіантах:

Прополіс
1. Кулька прополісу вагою 30 г. Ціна 75 грн.

Прополіс
2. 50мл спиртова настоянка прополісу, 25%. Ціна 80 грн.

100% натуральний прополіс можна замовити по телефону +38 098 6387875 або по емейлу medperga@gmail.com прямо ЗАРАЗ!

Прополіс (бджолиний клей) – це продукт бджільництва, це готовий природний антибіотик, це клейка, смолиста речовина з приємним запахом. Він є цінним лікувальним препаратом. Прополіс знищує всю патогенну мікрофлору. Він знищує хвороботворні віруси, мікроби і грибки. Прополіс якимось чином знищує все шкідливе, а корисне не те, що не чіпає, а підштовхує до зростання.

Ним лікують всі шкірні захворювання, прості рани, які  довго не заживляються,  виразки шкіри, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, гінекологічні захворювання запального характеру, геморої, нежить, грип, неврит, радикуліт, туберкульоз легенів та інші. Прополіс характеризується біологічною активністю. Водно-спиртові емульсії його активізують захисну здатність організму, підвищують стійкість проти захворювань, проявляють протимікробну, протизапальну і обезболюючу дію.

Прополіс

Застосовують прополіс як лікувальний і профілактичний засіб при інфекційно-простудних захворюваннях органів дихання, тонзилітах, фарингітах, ринітах, отитах, деяких екземах, сверблячих дерматитах, нейродермітах, стоматитах, гінгівітах, пародонтозі та ін.

Для лікування готують настоянки, екстракти та мазі. Для екстрагентів беруть воду, етиловий спирт. Мазі готують на вазеліні, ланоліні, вершковому маслі, льняній та інших оліях.

Методи застосування – аплікації з спиртово-ефірних настоянок; інгаляції парою та аерозолем настоянки; іонофорез (настоянки або водно-спиртові емульсії); через рот – спиртово-водні емульсії.

Найбільш активну антимікробну дію має 20-30%-й спиртовий розчин прополісу. Його виготовляють наступним чином: до 300 г подрібненого прополісу доливають 2000 мл 70º спирту. Періодично суміш перемішують. Спирт набуває коричневого кольору. Приготовлений таким методом настій може зберігатись роками. Спиртовий розчин приймають у вигляді водно-спиртової або молочно-спиртової емульсії (до теплого молока або теплої води додають 20-40 крапель спиртового розчину) три рази на день, за 30 хвилин до їди. Встановлено, що прополіс створює захисну плівку на виразках. При цьому він діє як знеболююче, сприяє заживленню виразок і ерозії, ліквідовує запальні процеси, знижує кислотність шлункового соку, якщо вона підвищена.

Для підсилення лікувального ефекту доцільно додатково приймати прополісно-олійний розчин. Його виготовляють наступним чином: до 10 г очищеного подрібненого до порошку прополісу доливають 100 мл олії шипшини (кароталіну) або обліпихової олії. Отриману суміш витримують на водяній бані протягом 30 хвилин, періодично перемішуючи. Після цього суміш фільтрують через два шари марлі і розливають в темний скляний посуд. Перед споживанням в суміш додають вітамін Е (токоферол ацетат) – 1 мл препарату на 10 мл прополісно-олійного розчину. Розчин приймають  за 2-3 години до їди, по чайній ложці 4-6 рази на день, при одночасному прийманні спиртового 20-30% розчину. Курс лікування від одного до двох місяців.

Для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту успішно використовується також прополісно-медово-каланхойна емульсія. Її виготовляють наступним чином: до 10 мл 10%-го спиртового розчину прополісу додають 20 мл соку каланхое і 70 г меду світлих сортів. Отриману суміш витримують на водяній бані при 45º протягом 30 хвилин, періодично перемішуючи. Утворюється маслоподібна емульсія з приємним запахом. Зберігати її необхідно в темній скляній посудині.

Ослабленим хворим і людям похилого віку з багатьма супутніми хворобами доцільно споживати прополісне молочко. Його виготовляють наступним чином: до свіжокип´яченого молока додають подрібнений до порошку прополіс (100г на 1,5 л молока). Суміш добре перемішують ложкою і після утворення однорідної маси витримують на малому вогні протягом   5-10 хв. Після суміш профільтровують через один шар марлі в скляній або емальованій посудині. Після застигання на поверхні суміші утворюється шар воску, який необхідно видалити. Призначають молочко при захворюваннях шлунково-кишкового тракту і жовчовивідних шляхів по півсклянки 3-4 рази на день до їди.

При внутрішньому вживанні прополіс не спричиняє токсичної шкоди організму, що має велике значення. Він знешкоджує  токсини ,які виділяють деякі мікроорганізми. Ця властивість прополісу має велике значення при лікуванні інфекційних захворювань, які  супроводжуються інтоксикацією.

Чи ви готові покращити своє здоров’я та підвищити свою працездатність? Чи ви бажаєте отримати професійну пораду від пасічника по застосуванню продуктів бджільництва для підсилення імунної системи, щоб не хворіти і насолоджуватись життям?

100% натуральний прополіс можна замовити по телефону +38 098 6387875 або по емейлу medperga@gmail.com прямо ЗАРАЗ!

Інші натуральні бджолопродукти можна замовити ТУТ! >>>