Ціни на продукцію вказані тут »

Личинкове молочко

личинкове молочко купити

Ми також виготовляємо мед з личинковим молочком. Цей продукт необхідно зберігати в холодильнику.

Личинкове молочко, трутневе молочко або личинковий гомогенат – ось скільки назв має цей цінний продукт. Отримують його, зазвичай, пресуванням (вичавкою) шматочків стільника з трутневим, тільки що запечатаними або ще відкритими, личиночками. Після пресування виходить густувата, на зразок вершків, рідина зі своєрідним смаком. Це і є личинкове молочко. Воно являє собою найцінніший біологічно активний продукт. Крім білка, за вмістом якого воно наближається до м’яса і грибів, це молочко містить багатющий набір корисних речовин: амінокислоти, вітаміни, ферменти, мікроелементи і т. п. Наприклад, за вмістом вітаміну Д личинкове молочко перевершує навіть риб’ячий жир. Гормональний рівень тестостерону, прогестерону, пролактину і естрадіолу в личинковому молочку значно вищий, ніж у маточному молочку. А кількість цинку, магнію та міді в личинковому молочку менше, ніж у маточному молочку. Відомо, що обидва ці продукту близькі за вмістом. Показники мінерального личинкового молочка виявилися максимально наближеними до їх значень у маточному молочку.

Личинкове молочко я перемішую зі свіжим медом в наступній пропорції: на одну частину личинкового молочка додаю чотири частини меду. Мед використовується як природний консервант. Виготовляється в стандартній скляній тарі 0.5 л. Ціна –

250 грн.

100% натуральне личинкове молочко з медом можна замовити по телефону +38 098 6387875 або по емейлу medperga@gmail.com прямо ЗАРАЗ!

Личинкове молочко
Для, ефективнішої дії, личинкове молочко необхідно споживати з маточним молочком і бджолиним хлібом (пергою). Цей комплекс, насичений гормонами і вітамінами групи В (від В1 до В12), який не є гормонозамінником і ефективний при лікуванні захворювань ендокринної системи, порушення гормонального фону, жіночого безпліддя і щитовидної залози. Поліпшення роботи щитовидної залози призводить до зменшення зобу або його зникнення. Цей комплекс відновлює функції яєчників і сприяє омолодженню організму. Гормони,які входять до складу цього комплексу, не тільки самі впливають на організм людини, але і допомагають відновлювати органи ендокринної системи, які зобов’язані виробляти необхідні гормони, але чомусь не можуть це робити. Бджолиний хліб забезпечує загальне відновлення організму. Механізм впливу бджолиного хліба досить простий. Завдяки калію поліпшується робота серцевого м’яза. Як наслідок, нормалізується обмін речовин, краще виводяться токсини. Є відчуття зростання тонусу і фізичної сили організму.
Клінічними спостереженнями встановлено, що личинкове молочко дуже ефективне при лікуванні безпліддя (причому обох сторін), так як воно містить великий набір як чоловічих, так і жіночих гормонів. Бджолиний хліб у чоловіків збільшує кількість і рухливість живих сперматозоїдів.
Личинкове молочко, маточне молочко і бджолиний хліб мають потужну омолоджувальну  дію.

Рекомендовані дози для вживання:
Маточне молочко з медом. За півгодини до їжі, чайна ложка, один раз на день.
Личинкові молочко з медом. За півгодини до їжі, чайна ложка, два рази на день.
Бджолиний хліб (перга). Разова доза перги в день, що забезпечує стимуляцію захисних сил організму, для дорослих 5 г, для дітей – 2 г. Приймати цей продукт необхідно натще.
Приймати зазначені препарати краще в першій половині дня. Ці продукти сильно підбадьорюють організм. Приймати їх перед сном небажано. Крім вказаного, приймаючи зазначені препарати, необхідно самому прислухатися до реакції свого організму. Може треба зменшити або збільшити дозу. Ці продукти після прийому нічим не запивати.

Цей продукт необхідно зберігати в холодильнику.

100% натуральне личинкове молочко з медом можна замовити по телефону +38 098 6387875 або по емейлу medperga@gmail.com прямо ЗАРАЗ!

Інші натуральні бджолопродукти можна замовити ТУТ! >>>