Ціни на продукцію вказані тут »

Життєві випадки

Запам’ятайте істину: немає невиліковних захворювань. Людина сама, навіть без ліків, може вилікуватися. Дев’яносто відсотків усіх наших бід – у нас же самих, у нашій свідомості.

1. Сергій, пенсіонер. Діагноз – туберкульоз відкрита форма. Лікарі призначили операцію на видалення однієї легені в інституті «імені Богомольця», м. Київ. Ситуація не з ліпших. Подзвонила мені його дружина з проханням допомогти. Зустрілись в метро. Плакала і розказувала. Любить вона його. Це дуже важливо, коли один з подружжя має проблему з здоров’ям. В таких випадках потрібне розуміння і підтримка. Купили усі ліки, які вказані в статті «Туберкульоз». Лікується уже шість місяців. Це один з небагатьох хворих, який лікується так довго. Чим відрізняється від інших? Все детально питається і радиться. Вперто хоче бути здоровим. Результат лікування. Через місяць від початку лікування пропала паличка «Коха». На початку були стрибки температури. Тепер цієї проблеми немає. Обидві легені здорові. В тій, яку мали вирізати, розсмоктуються рубці. Стан здоров’я задовільний. В розмові по телефону сказав, «шкода, що не звернувся раніше до Вас». Що дуже важливе в цій ситуації? Підтримка близьких, впертість у досягненні мети – бути здоровим. Важливим тут ще є обстановка, в якій хворий перебуває. Якщо в палаті, наприклад, інституту «імені Богомольця», поряд є тяжко хворі, тому стало гірше, тому вирізали легеню, це негативно впливає також на психологічний стан людини.

2. В шістнадцять років, молодий, розумний, симпатичний, але серйозно хворий Віталій. При народженні в пологовому будинку занесли в організм стафілокок. Весь період, а це 16 років життя, молодий організм бореться з хворобою. Постійно виділяється слизь з легенів. Дошкуляє це навіть вночі. Батьки вже все перепробували лікуватись  і  в лікарнях, і санаторіях. Зневірились і примирились. Звернулись до мене з проханням допомогти в лікуванні. Я призначив для лікування настоянку воскової молі, яку необхідно споживати  в двох варіантах, а саме, пити з водою або чаєм, і додатково вдихати аерозоль, пергу і личинкове молочко. Порадив більше спілкуватись з природою, вести активний спосіб життя. Здоров’я пішло на покращення. Про це свідчить те, що в школі здавав нормативи по бігу і поїхав з колегами в турпохід в Карпати. Але так вийшло, що попав під дощ, простудився, а там і запалення легенів. І знову антибіотики. Надзвичайно слабка імунна система.

Ще одна проблема, яка стосується не тільки цього випадку, а й інших. Усім хочеться спожити дещо і стати здоровим. Не все так буває. Віталій не готовий психологічно боротись за своє здоров’я  Немає в нього затятості для досягнення мети. Його люблять і жаліють. Звикся до того, що є. Життєвий розпорядок дня. І вдень, і в вночі комп’ютер. Буває таке, що в 3 годині вночі включає комп’ютер і до ранку. Тут здоровий не витримає. Порадив батькам візьміть на контроль. Але батьки мають роботу, на якій заробляють гроші. А що попереду? А нічого доброго. Кому потрібна хвора людина. А нікому. Не буде ні сім’ї, ні роботи. Як кажуть, залишиться біля розбитого корита. Погане ставлення до призначеного лікування (пергу з’їла воскова міль, положили і забули), поганий розпорядок дня, мала рухливість і ніяких спортивних занять. Чудес не буває. Що в даному випадку для даної сім’ї, я б порадив?

  1. Хтось повинен бути наставником, відкинувши господарку (курей, гусей тощо) Можливо, це може бути дідусь. Треба вибрати пріоритет, що важливіше. Після роботи повинні підключатись батьки.
  2. Якщо ліки почали допомагати, треба продовжити їх вживання.
  3. Треба заставити працювати організм на одужання, а саме ходити на довгі дистанції, їздити на велосипеді і гартуватись. Можливо тут необхідно попрацювати лікарю – психологу, який повинен змінити Віталія, який має сам вперто іти до мети – бути повноцінною здоровою людиною.
  4. Непогано було б мати Віталію перспективного друга, який би ним опікувався і тратив свій час. Тут можливо і необхідне фінансове стимулювання.

Не треба задовольнятись маленьким поліпшенням здоров’я. Не треба себе обманювати. Хворобу треба побороти. Все не так просто, але треба. І чим скоріше, тим ліпше.

Він помер у 18 років. Два роки тому п. Андрій, практикуючий лікар психолог, який навчався п’ять років серед  монахів Тибету, провів три оздоровчих сеанси з Віталієм. Що мене здивувало? Він сказав: помре через два –п’ять роки.  Невже карма. 16.12.2012

3. Хлопець, років 22. Діагноз – туберкульома легенів. Пошкодження дрібні, але по цілих легенях. Проблема серйозна. Запитав його, чи вживає спиртне, чи палить. Дві позитивних відповіді. Людина не розуміє серйозність проблеми. По телефону розмовляє про імпортні автомобілі. Як страус – живе собі, заховавшись від проблеми. Ну думаю, придумаю я тобі ліки. При другій зустрічі я йому порадив піти на цвинтар і подивитись як когось хоронять. Ви б бачили його лице. Думаю, що дійшло.

4. Хлопець, 8 років. Діагноз – діабет. Без інсуліну жити не може. Живе з матір’ю. Батьки розвелись. Сільська місцевість. Грошей нема. А все через постійні сварки і розлучення. Дитина перейнялась. Молодий організм не витримав. При сварці батьки не бачили дитини. Напевно обоє люблять її по своєму. Але маємо те, що маємо. І що далі? В теперішньому часі, з цими мізерними соціальними подачками, з нашою медициною. Я був свідком, коли лікар сказав хворому – «якщо Ви не маєте грошей, то чого ви до мене прийшли?». Страшно подумати. Це сказала людина, це сказав медик. Звірі і ті допомагають один одному, зализують один одному рани.

5. п. Дана зателефонувала, розказала про проблеми зі здоров’ям свого чоловіка, п. Володимира, і попросила мене переговорити з ним з метою підтримати його психологічний стан та порекомендувати ліки. Діагноз лікарів: пухлина в легенях. п. Дані в лікарні сказали –«поплачете три доби і забудете». Переговорив наодинці з п. Володимиром. Напружений, переляканий, чекає фінішу. Розказав йому, що треба змінити в його буденному житті, на що треба звернути особливу увагу. Через тридцять хвилин почав сміятись. Після п. Дана запитала, що ви йому таке говорили? Я не пам’ятаю, коли він останній раз сміявся. Купили настоянку воскової молі. Через місяць зробили рентген. Залишився рубець на тому місці, де була пухлина. Скоро і це розсмокчеться. Запитав, як там п. Володимир? Відповідь. Жартівлива відповідь. «Йому голову треба ремонтувати». Ще переляк не пройшов.

Якби мені хтось розказав про цей випадок, не повірив би. Але маємо доказ – рентгенівський знімок. Все таки тут спрацював ефект кодування підсвідомості. Хворий був готовий до сприйняття інформації. Була проведена вдала гра на клавіатурі підсвідомості.

Добре, що так сталось. Але ідемо далі. Випадково дізнаюсь, що п. Володимир почав лікуватись на свій розсуд, відхиляється від моїх рекомендацій, а саме – робить пропуски в прийманні ліків. Каже, що йому неприємно і тяжко пити ці ліки. Нелогічні дії, але і таке буває.

Висновок. Не забувайте, що ми кожний день здаємо екзамен. Робимо правильно або неправильно. А в наведеному прикладі можна порівняти життя з ходьбою по скелястих гірських урвищах. І тяжко знайти ту невідому, єдино рятівну стежку. Гори жартів не люблять.

Порівняємо онкологічні пухлини з грибами. Коли гриби ростуть? Коли природою створюються необхідні для росту грибів умови, а саме: температура, вологість та інше. При цих умовах, якщо зрізати гриби, виростуть нові. Коли в організмі людини починаються мутації клітин? Коли людина свідомо створює для цього умови. При цих умовах, якщо видалити пухлину, виросте нова. Щоб так не сталось, що треба робити? Дивіться в статті «Це загадкове про яке ми тільки здогадуємось», рекомендації для того, щоб бути здоровим. Змініть своє життя на краще.

6. Приклад для наслідування. Людина, яка хоче бути здоровою. Декілька хвилин говорив з цим чоловіком. Попереду, з паличкою, повільно ішов старший мужчина. Я мав хороший настрій і вирішив поспілкуватись. Кажу, для чого паличка? Він відповідає, в шахті балка впала на ноги і переломила кості. Але не дивлячись на це, в мої 82 роки, я кожний день ходжу 8 км. Аксіома, рух – це здорове життя.

7. П. Андрій, 23 роки. Діагноз – туберкульоз, відкрита форма. На одній легені каверна розміром в п’ять копійок. Лікується настоянкою воскової молі, прополісом і фармацевтичними препаратами. В період лікування використовує активний і рухливий спосіб життя. Лікар дозволив періодично відлучатись з тубдиспансеру. Через місяць від початку лікування зробив рентгенівський знімок. Каверна зникла. Є маленький рубець. Лікарі здивовані таким швидким лікувальним ефектом.

Посилаючись на досвід, я б вважав за добре, коли б таке сталось за три місяці. Що вплинуло на прискорення  лікування? Віра у видужання, молодість, рухливість і відсутність негативних емоцій, пов’язаних з перебуванням в тубдиспансері.

Детальніше можна довідатись у самого п. Андрія.

Згодився вивісити на сайті свій телефон з умовою, що телефонуватимуть йому з 9 до 11 години і що я зніму номер телефону при його вимозі.

Порядна людина. Рятується сам і подає руку допомоги ближньому.

П. Андрій – № моб. тел.: 0989519507

8. Володимир. Це я про себе.

Часто відвідую церкву «Святого Йосафата», м. Львів. Відчуваю потребу це робити і отримую насолоду від цього. Богослужіння тут проводять монахи. Признаюсь, що років 10 тому так не було. Що, чи хто змінив мене? Бажання пізнати Господа, пошук істини і спілкування з мудрими людьми.

Приклад для аналогії. В одній із програм по телебаченню почув наступні слова Кравчука Леоніда Макаровича (екс секретаря КПУ і екс президента України) «Я побував у Вефлиємі і став зовсім другою людиною». Для кожного є можливим шлях до Господа. Чим більше пізнаю його, тим більше відчуваю енергетику слів і намолених місць, енергетику людей.

Господнє благословення на Вас і багато інших висловів при літургії позитивно впливають на здоров’я людини, яка сприймає ці вислови. Після цих слів людина відчуває спокій і насолоду. Темні глибини нашої психіки містять масу дивовижних речей і серед них – воістину унікальні можливості, про які більшість із нас навіть не підозрює.

9. п. Микола, Тернопільщина. Діагноз – злоякісна пухлина на вході в одну з легень. Проблемне місце. Від операції відмовився. Що далі? …Добре, що людина бореться, хоче виздоровіти, шукає шлях до порятунку. Приїхав до мене. Непроста це робота. Суттєво спалює енергію. Це відчувається опісля.

Логіка дій. 1. Зняти психологічний стрес (очистити голову від ,,сміття” , саме від переживань, від постійного напруження і іншого непотребу.). Треба дати організмові спокій. Якщо він не відпочине, коли ж він підсилиться енергією? Запропонував п. Миколі розказати про себе, як живе, як харчується. Це для того, щоб пізнати його і зрозуміти причину виникнення проблеми. 2. Навчити отримувати насолоду і надалі, входити в стан безпристрасності. Нема почуттів, нема емоцій – повний спокій. Це підвищує провідність наших нервових стовбурів і автоматично синхронізує свідомість людини з деякими областями його підсвідомості. 3. Навчити з впевненістю дивитись вперед і долати життєві проблеми. 4. Утвердити впевненість в оздоровленні.

Зайшли в перший об’єкт маршруту оздоровлення – церкву. Пояснив п. Миколі як себе вести. Розслабтесь, заспокойтесь, тут тільки Ви і Господь, щиро помоліться і відчуйте ауру церкви. Зайшли помолились. Коли вийшли, кажу п. Миколі «п. Миколо, Ви були і не були в церкві. Ви ж нічого не відчули». Не мав чим заперечити.

Попереду другий об’єкт по маршруту  оздоровлення – джерело, над яким стоїть скульптура Матері Божої. Знову ж розказав як себе вести. Не звертайте уваги на людей у черзі до води, обмийте руки і лице водою, в думках щиро зверніться до Матері Божої з проханням оздоровити Вас, не спішіть, насолоджуйтесь. Далі, постарайтесь загальмувати почуття і емоції, ні про що не думайте, ні на кого не звертайте увагу – повний спокій. Після джерела у п. Миколи почались певні позитивні зміни.

Попереду третій об’єкт по маршруту оздоровлення – Хресна Дорога (символічний шлях Ісуса Христа на Голгофу) на Замкову гору, досить круту і високу. Почав психологічну обробку. Життя –  боротьба і випробування. І деколи дуже складні випробування  Хвороба –це теж випробування. Той, хто зуміє побороти, переходить у вищий рівень якості. Це стосується не тільки тіла, а і душі. Вправи психологічного впливу повинні бути висловлені в дуже підходячий час, з певною інтонацією і емоціями. Мета. Людина повинна отримати певну програму діяльності. Причому не повинно бути ніяких сумнівів і зволікань. Тільки так.

Закінчилась «Хресна Дорога».  Ось уже є перший  результат. Очі п. Миколи уже сяють. Це надає наснаги. Тепер поговоримо про енергетичне підсилення. Черпайте енергію з насолоджуванням, споглядаючи на небо, на сонце, на  зорі, на воду, на квіти, на могутнє дерево і т.д.. Уявіть собі, як ця енергія наповнює Ваше тіло. Додатково порекомендував проводити дихальні вправи.

Попереду четвертий об’єкт по маршруту оздоровлення – далі вгору, повз телевізійної вежі  до самої вершини Замкової гори, де встановлено прапор. Кажу п. Миколі, доберетесь на саму вершину, поборете недугу. На самому шпилі було приємно дивитись на нову людину, яка стала впевненою і знала, що далі робити.

Назначив ліки для лікування: настоянку воскової молі, личинкове молочко і воскові свічки.

Настоянка воскової молі. Зі спілкування з хворими, які лікувались при цій проблемі, переконався, що у багатьох випадках настоянка воскової молі позитивно діє.

Личинкове молочко. В маточному молоці і личинковому молоці є кислота, яка стимулює попадання кисню в клітини організму. З шести, наукою доказаних теорій причин мутації клітини організму, п’ять проходить через нестачу кисню.

Воскові свічки. Вогонь воскової свічки підсилює, відновлює, гармонізує біополе людини.

Порекомендував п. Миколі змінити стиль життя і харчування а також не забувати і враховувати психологічні рекомендації, які я йому  надав. Побільше позитивних емоцій. Усе буде.

Липень. 2013 р.
Пройшло три роки. Дочка п. Миколи зателефонувала і замовила для профілактики лікувальні продукти бджільництва. Я запитав, як здоров’я п. Миколи? Відповідь. Слава Богу, усе добре. Відсвяткував весілля онуки, гуляв з гостями до самого ранку. А це не легко, значить, ще є порох в порохівниці. Також дочка розповіла, що батько змінився, ходить по саду і розмовляє з деревами та квітами. Добре засвоїв мої рекомендації.

10. Телефонує дружина, у якої чоловік хворий на туберкульоз.  Лікується він  довго і безрезультатно. Просить порадити, як вибратись з цієї халепи. Розпитав детальніше про стан здоров’я, як живе, як харчується і інше. Дізнаюсь,  що курить цигарки. Пояснюю, що для одужання вкрай необхідно кинути цю погану звичку. Отримую відповідь, він на все згідний, тільки не це. Не можу я зрозуміти цього феномену, адже – попереду яма.  Хоча її ще не видно, але вона вже не далеко. Чому людина, в останні години свого життя хоче ще хоч трохи  пожити ? А за декілька тижнів до цього нічого не робить, щоб оздоровитись, як в даному  випадку, та  ще й нищить себе нікотином. Я відмовився допомагати  цьому чоловіку. Пояснив їй свій поступок так: якщо людина сама не хоче бути здоровою, то тут вже нічого не порадиш.

11. Їду в електричці. Розмова між чоловіками – ти знаєш, вчора була п’янка, вийшло по пляшці на «брата». Це своєрідне вихваляння себе, я ще можу. Проведемо аналогію з автомобілем. Людина, так як і автомобіль є система. Споживає харчі, виконує певну роботу і видаляє відпрацьоване – сечу і кал. Автомобіль споживає паливо, виконує певну роботу по транспортуванню і викидає відпрацьовані гази. Тепер уявіть собі, що цей чоловік, який вчора випив пляшку горілки, підійде до автомобіля і в масляну систему двигуна засипле якийсь непотріб, наприклад, пісок. Ні це нереально, вистачає глузду цього не робити. То чому ж він так себе не любить? Отож, людина – це велика загадка парадоксів.

12. Трагедія батька. Старший чоловік, інтелігентний, розумний, зі смутком на обличчі. Напевно, не першому розказує про своє наболіле, про свого сина. І мені розказав. Напевно йому ліпше стає, коли виговориться. Він говорить, що син був молодим, перспективним, спортивної форми юнак, студент вишу, з амбіційними планами на майбутнє. На четвертому курсі кинув інститут і поїхав  у США. Спочатку все йшло нормально. Хороша робота, добра зарплата. Запросив з України дівчину, одружився. Далі почались тяжкі часи. Фірма збанкрутувала, дружина покинула, грошей нема. Перейнявся цим і попав в психлікарню. Батько каже, що  допоміг йому повернутись на Україну. Але це вже був не той син, якого він пам’ятав, це була хвора людина. Без ліків – стає буйним. Безвольна велика дитина. Ліки на місяць коштують 400 доларів США. Усе що накопичить батько, то мусить  віддати сину. А той ще зв’язався з сектантами. Як кажуть, залишився коло розбитого корита. І життя пройшло, і нема радості від того, що бачить батько.

13. Трагедія юнака. Побував я на ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з апітерапії на  тему: «Вуликотерапія. Доказова медицина та обмін досвідом».  1 – 2 березня 2012 р. ННЦ „Інститут бджільництва ім. П.І.Прокоповича”.  Були цікаві доповіді з використання продуктів бджільництва в лікувальних цілях. Опісля була цікава екскурсія у мальовничий куточок Житомирської області – хутір Чудодієво, де розміщено урочище „Пчеландія” з оздоровчими бджолиними лежанками pchelandiya.chudodievo.com. Поїздка була довготривалою, шість годин. Мені часто телефонували і я проводив консультації для оздоровлення за різними захворюваннями. Поряд, через прохід в автобусі, сидів молодий юнак, років 25. Прислухався до розмови, але не насмілився заговорити. По приїзді в Київ, коли усі почали розходитись, цей хлопчина наздогнав мене, розказав про свою проблему зі здоров’ям і попросив поради. По суті. Що сталось. Працюючи програмістом перепрацьовував. Відчув, що організм дає збої, звернувся до лікаря. Вдень відвідував лікарню, отримував крапельниці, а ночами дальше працював. Як наслідок результативність праці зменшились на 90 відсотків. Вернути попереднє здоров’я не вдається. Шукає можливі варіанти одужання. Тому і приїхав на конференцію і відвідав „Пчеландію”.

Резюме. Людина може витримати певні навантаження. При перевантажуванні може пройти збій в організмі. Багато залежить від властивостей людини, починаючи від генетичних , психологічних, фізичних, тощо. Звідси, людина в процесі життя має ставати сильною, гартуватись  як фізично, так і психологічно життєвими випробуваннями. Але не можна вкрай виснажуватись. А, коли омріюються грандіозні плани, то спершу треба спокійно проаналізувати  і співставити  їх зі своїми можливостями – і  змінити часові рамки, якщо необхідно, враховуючи стан здоров’я, в бік їх подовження. Не варто сперечатись із природою, бо надмірні інтелектуальні навантаження зумовлюють виснаження, вигорання сил людини.

14. Самбір. Оля. 16 років. Епілепсія. 16.12.2012

Дитино, я допоможу тобі. Не перший місяць ти в моєму полі зору. Весь цей час вибудовувався шлях твого оздоровлення. Тільки змобілізуйся і попрацюй. Прослідкуй уважно логіку моїх думок.
Людина – це, насамперед, енергетичний частотний потенціал. Це душа і тіло. Навколо тіла є біополе, так званий кокон. В нормі усе це повинно працювати ідеально. Причому передбачено певний рівень перевантажень і забруднень. Творець планував гармонійні стосунки між людьми, а також між людьми і природою. Але не так це в дійсності є. І почались хвороби. Не все витримує захист – імунна система. Але і тут включаються реставраційні програми організму. Виліковуються простудні захворювання, переломи костей і інше, але щоб вилікувати щось складніше треба ще дещо.
Проаналізуємо три цитати. «На початку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово (Ів. 1:1). Усе через Нього повстало, і ніщо, що повстало, не повстало без Нього (Ів. 1:3).»
Старий Заповіт: Книга Буття. «І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, ..»
… Зможете зробити і ви! Якщо будете вірити – то будете робити такі справи, які Я роблю, і ще більші будете робити! – Говорить Господь (див. Іоан. 6.28).

Все матеріальне (земля, дерева, люди), що ми бачимо навколо нас має свою першопричину в нематеріальному (духовному світі). Якщо заглянути в Біблію, то там чітко вказано, що світ був створений за допомогою слова (слова, думки, образа) Саме тому щоб поміняти щось в матеріальному світі, треба перш за все змінити свій нематеріальний світ (світ своїх думок, цінностей, духовний світ).
Можливо варто почати з того що треба на мить заплющити очі і побачити себе такою, якою ти хочеш бути: здоровою, життєрадісною, щасливою, в оточенні щасливих батьків, відчути радість та прилив сил в цей момент. Також треба вірити в те, що це стане реальністю.
Душа людини – це відображення Господнє. Ісус Христос будучи людиною зцілював багатьох людей. Тіло – це інструмент, усе закладено в душі. Там закладені приховані для багатьох програмні реставраційні файли. Вдосконалюючи душу людині відкриється доступ до цих файлів і вона зможе оздоровити себе. Практично я це спостерігав у багатьох випадках, в тому числі і при онкології.
Дальше приділимо увагу енергетичним втратам. Для прикладу. Вам не подобається те, що робить хтось. Ви емоційно в думках або словами кажете, щоб тобі … Сказали і забули. Але це … починає матеріалізуватись. Ви комусь зробили зло, Ви це зло отримали, – віддали частину своєї енергії. Для людини важливо мати думки чисті, добрі. Тільки позитив. Бажайте одне одному добра, грошей, квітів, щастя, любові. Навіть своїм ворогам бажайте добра. Чому Ісус Христос говорив «Возлюби і ворога свого». Він саме це стверджував. Навіть подумки представляти щось погане не треба. Тому що доведеться кармічно відповідати.
Пошкоджене біополе теж впливає на роботу організму.
Олю, зміни себе. Твій організм звик працювати в режимі, який зараз є. Зміни це. Зміни приведуть до змін в функціюванні твого організму.
1.    Олю, перше і найважливіше, знайди дорогу до Творця. Вдосконалюйся духовно, вивчай літературу, спілкуйся з високодуховними людьми. Хто шукає, хто хоче, той  знаходить, тому відкривається. Спіши, в тебе нема багато часу. Фармацевтика вб’є тебе.
2.    Навчись спілкуватись з усім, що навкруг тебе: з деревами, з квітами, з тваринами, з сонцем, з водичкою. Спілкуйся з добрими людьми.
3.    Батькам емоційно скажи «я здорова». Кожний ранок це саме кажи собі. Не забувай, думка і слово матеріалізується.
Батьки, Ви теж енергетично впливаєте на дочку. Не сумнівайтесь. Усе буде.
4.    Олю, порівняй себе з квіткою. Що треба квітці, щоб вона цвіла? Воду, сонце, хороший ґрунт і т.д. Що тобі треба, щоб ти цвіла? Чиста повноцінна їжа і тільки позитивні емоції. Врахуй, що продукти харчування виготовляють люди, вони енергетично впливають на них. Купуйте продукти тільки у позитивних (добрих) людей.  Активний спосіб життя. Займись спортом.
5.    Навчись збагачувати себе енергією з Всесвіту. Ти і Всесвіт. Зорі над тобою, підніми руки до них, ввійди в стан надзвичайного спокою, відчуй цю енергію, яка в тебе входить.
6.    Молись при восковій свічці. Споглядай її полум’я. Це реставрує твоє біополе. Виготовляючи воскові свічки я вкладаю в них програму добра. Спілкуйся з свічкою, вона жива.
Для початку досить. Наступне при зустрічі. Але це після того, коли ти усвідомиш усе сказане вище і відчуєш в собі зміни.

З повагою, Володимир

15. 04.01.2013. Отримав багато святкових поздоровлень від людей, які одужали. Особливо зрадів, коли почув дзвінкий, радісний голос з щирим, від душі, нестандартним привітанням, пана Івана з Тернопільщини. Після  вітання сказав, що  вже здоровий.  В тяжку хвилину я подав йому руку порятунку. Приємне відчуття. Я ще одну людину врятував. А що було до цього. Успішна спортивна кар’єра, світовий рекордсмен  http://archive.wz.lviv.ua/articles/63817 . Захворів на туберкульоз (легені як решето). Зателефонував мені, коли фармацевтика уже не допомагала, а лікарі запропонували виписуватись з лікарні (якщо відкритим текстом, сказали йти додому помирати). Хвилина розпачу, втрачені надії на майбутнє, страх. Він казав мені таке: «Володимир Іванович, я так хочу жити, мені тільки 32 роки». Аж моторошно стало мені після цих слів. «Допоможіть мені, Ви в мене -єдина надія». Мені не було складно працювати з ним. Він чітко виконував усе те, що я йому рекомендував. Легко піддавався психологічному впливу. Годинами в лісі займався дихальними вправами. Через місяць я повірив в те, що він буде здоровий. Були тяжкі хвилини. Лікарі відправили (хотіли позбутись) в Київ для операції на легені. Перед від’їздом я переконував його не робити це. «Вони зроблять з тебе інваліда, а далі – кінець», – стверджував я. Добре, що в Києві зустрівся хороший спеціаліст: «Що тут різати, суцільне решето, а без легенів людина не живе». Повернули назад. Дальше приймав усе те, що я рекомендую в статті “Лікування туберкульозу”. Знову ж фізичні вправи в лісі. Сусіди по лікувальному закладу розказували мені таке: «Він тільки прийме ліки, поїсть і у лісі по три години бігає». З друзями спілкується. А друзі це дерева, кущі, вода, квіти і інша рослинність. Результат не забарився. Якось телефонує мені і каже: «В мене хороший апетит, появилось відчуття  надмірної сили, я додав у вазі п’ять кілограмів». Але паличка Коха при висіванні черговий раз проявляється. Якось я йому кажу: « п. Іван, ти стільки нагрішив, іди висповідайся до монахів, зніми з себе гріховні пута. Це впливає на твоє здоров’я». Зробив це. Два місяці не телефонував. І от святкові поздоровлення. Так, п. Іван боєць. Зумів встати, і то не раз, коли життєві негаразди збивали його з ніг. Хвороба загартувала його. Він змінився, він став новою людиною. Я радий. В останній розмові по телефону сказав наступне: «Я з радістю подам руку допомоги людині, яка є в біді».

16. п.  Роман, Карпати, 20 км. до Буковелю, підвищений верхній артеріальний тиск до 220 мм.рт.ст. Проблема зі здоров’ям  розпочалась два роки тому. Як казав п. Роман, зранку встаю, голова паморочиться і падаю.
В результаті приймання комплексу оздоровчих продуктів бджільництва, а саме: настоянки воскової молі, настоянки бджолиного підмору і перги, через два місяці артеріальний тиск стабілізувався до норми. Це не поодинокий випадок, таких багато.  Для стабілізації результату оздоровлення  п. Роман ще два рази закупляв вищезгадані продукти бджільництва. Щоб стати здоровим йому допоміг ще й активний, рухливий спосіб життя і спорт. Він належить до цілеспрямованих людей, які ставлять мету і досягають її. По відношенню до здоров’я ця риса характеру дуже важлива. Якось зранку телефоную п. Роману і чую підвищений ритм дихання. Питаю його:  «Чому так часто дихаєте?. Відповідає:  «Я на біговій доріжці».
В серпні минулого року п. Роман запросив мене на відпочинок в Карпати. Є в нього своя гарна відпочинкова база. Відпочив я чудово. Кожний день були пізнавальні поїздки і подорожі. Цікаві місцини, водоспад Гук, ще один в м. Яремча, похід на полонину, де виробляють бринзу , краєвиди Буковелі. Хороша чиста річка, багаті на ягоди і гриби гористі ліси. Хороші доброзичливі люди. А взимку -  лижі, Буковель поряд. Через кожних 30 хв. проходять рейсові автобуси до Буковелю.
Хто хоче добре відпочити, звертайтесь до мене, дам телефон п. Романа.
Фотографії з відпочинку можна побачити тут: https://plus.google.com/photos/114906161994082303680/

17. 06.11.2013.  п. Олег, Львів. Декілька разів приходив з своїм батьком, у якого багато захворювань. Кожний раз я ловив себе на думці,  що відчуваю негативну енергетику п. Олега. Причому це відчуття було таким чітким і агресивним, що мені ставало некомфортно біля нього знаходитись. Це відчуття було таким же , коли він стояв до мене плечима і мовчав. Цей дискомфорт вплинув і на самого п. Олега. Що маємо? , Інтелігентний, цікавий і спокійний в розмові чоловік, ерудований. Недоліки: старий холостяк, бліде лице, худий, відчуття слабкості, проблеми по здоров’ю з нечітким вираженням симптом, так як би усе працює не так як повинно. Кожна людина випромінює і сприймає енергію. Але якщо ця генерована людиною енергія зашкалює, це не є нормально. Так довго не може тривати. Запросив п. Олега до себе на пасіку, одягнув його відповідно, одежа без синтетики і захисна сітка на лице. Декілька годин заспокійливої розмови і перебування на пасіці нічого не дали. Нарешті кажу йому, сідайте коло льотка бджолиної сім’ї і споглядайте, що носять бджілки. Більше хвилини не витримав. Бджоли агресивно почали його жалити. Для порівняння я без захисної сітки сів на те саме місце біля льотка, хоч би одна бджілка була незадоволена. Питаю його: «Чому Вас жалять, а мене ні?» Сам же й відповідаю, моя енергетика позитивна для бджіл, а Ваша агресивна, негативна. Все-таки мусите годинку посидіти біля льотка. п. Олег сховав руки під сорочку і з острахом знову наблизився до льотка. Годину я його не чув, аж почав заглядати за ним, чи часом щось не сталось. Опісля підвівся і запитав мене, чи може він піти в ліс? Кажу, ідіть, тільки не заблудіться. Повернувся з лісу вельми задоволений. На моє здивування я відчув значні зміни в енергетиці п. Олега. Енергетика стала нормальною, позитивною. Через тиждень при зустрічі у Львові я теж був задоволений станом його енергетики. При зустрічі через  п’ять місяців відчув незначне погіршення, ще потрібен сеанс бджолотерапії.
Так, бджілки лікують, в цьому я остаточно переконався.
Якось до мене приїхав журналіст газети Gazeta.ua, брати інтерв’ю, більше години записував розмову на диктофон. Надрукував фрагмент розмови: http://gazeta.ua/articles/ls-health-and-beauty/_tuberkuloz-vilikovnij-bdzholi-i-garnij-nastrij-idut-na-dopomogu/523555  Сухо, як в математиці. Мало що зрозумів. Нервозність – це фрагмент свідомості. У п. Олега проблема з енергетикою. Найкращі ліки для оздоровлення – це психологічний і енергетичний вплив. Без сумніву, продукти бджільництва корисні для організму людини. В них є все, що потрібно для функціювання організму людини.

18. 27.01.2015 – Жінка, приблизно 40 років, пухлина на грудях (молочна залоза), після біопсії, результат – злоякісна пухлина. Розказує, що побувала у прикарпатського цілителя Віктора К…., який заспокоїв її словами: «та нічого у Вас немає». Продовжує, … і так мені добре стало. Запитую, і що дальше? Ви заспокоїлись, це добре, але проблема залишилась, Ви доросла людина, у вас є результат медичних досліджень, не займайтесь самообманом. Можливо цілитель, як перший крок, для заспокоєння сказав цю фразу, але для одужання багато на дещо треба зважати, духовність (дуже важливо), наша свідомість (дуже важливо), змінити стиль життя, проаналізувати і зробити зміни в харчуванні, вклонитись, а саме, відчути природу і багато ще дечого, це індивідуально. У даному випадку необхідно змінити місце роботи, так як жінка працює у магазині, який торгує похоронними вінками. Кожний покупець приходить зажурений, з думками про померлого. І кожний день це саме. Без заперечно це впливає.

19. 03.07.2015 Приблизно півтора місяці тому, приїхав до мене з м. Червоноград на пасіку п. Павло з дружиною. Молода сім’я. Прожили уже чотири роки, а дітей нема. Пройшли обоє медичне обстеження. Проблема по здоров’ю у Павла. В юнацькі роки перехворів на епідемічний паротит (Свинка) з ураженням статевих залоз. Як наслідок – атрофія яєчка і неякісна сперма. Перші враження і що характерне. Молоді люди кохають одне одного і це їх мобілізує і надихає у досягненні мети. Порозмовляли хвилин тридцять. Що я хотів досягнути? Я заспокоїв п. Павла і зняв пелену неповноцінності з поясненням і обґрунтуванням впливу продуктів бджільництва на оздоровчі процеси, які пройдуть в його організмі. Пояснив, що треба робити, як треба жити. Порекомендував більше споглядати та спілкуватись з малими дітками, йти до природи і відчувати її. Підсилив віру і поставив попереду часову фішку, коли буде результат. Підсвідомість знає, як відновити пошкодження, лише треба створити умови. Так і сталось. Зателефонував на днях мені п. Павло і сповістив радісну новину,- дружина завагітніла, подякував за допомогу. Після розмови зі мною на пасіці молода пара через якийсь час поїхала в Карпати на відпочинок. Там і зародилось нове життя (майбутня малеча). Лікар – гінеколог підтвердила, що результат є. Тепер тільки дехто сумнівається, а чи не була вже вагітна дружина п. Павла, коли вони приїхали на пасіку. Для таких скажу наступне: «Був у Вашому розпорядженні не один рік, щоб допомогти». І не завжди аптека – це місце де можна купити здоров’я.
18.12.2016. Отримав хорошу новину: народилась дівчинка. Я радію!
Типові помилки при подібних проблемах: 1. Цитую вислів однієї пані: «Я ему поставила ультиматум, если я не забеременею на протяжении года, я его брошу». На це я відповів: Найбільшу помилку, яку Ви могли зробити, Ви вже зробили». Грубість, безсердечність і звинувачення тут не повинні мати місце. 2. Лінивство і надія на те, що все само по собі вирішиться. 3. Надія на когось, на лікаря, на знахаря, на сусіда, на аптеку. Основні резерви закладені в самій людині, тільки треба їх задіяти. 4. Відсутність віри і позитивна налаштованість мислення. Як ми мислимо, так і станеться. Наше мислення запрограмовує наше майбутнє. Це загадково, але я в цьому переконаний не безпідставно. Буде так і тільки так і ніяких сумнівів і тільки позитивне мислення.

20. 12.07.2015 Фрагмент допису до жінки, яка не може завагітніти. Вже пройшло два місяці після першої розмови і початку приймання продуктів бджільництва. п. Мирославо, чому немає позитивного результату? Щось не допрацьовуєте. Треба змінитись, основний резерв оздоровлення у Вас самих. Зцілення – це процес, який протікає у світі думок людини, в процесі мислення. Переважно людина чекає результат оздоровлення ковтнувши таблетку. Але не так це просто. Повинен бути комплексний підхід. Людське мислення стає каналом впливу на підсвідомість, в якій закладена інформація про будову людини і функціювання її органів. Постійно, в процесі свідомого життя у Вас не повинно бути ні краплини сумніву в позитивному результаті. Тільки перемога. Віра це надзвичайно впливовий чинник на оздоровлення. Робіть все, що Вам приємно, живіть повноцінно, споживайте їжу з насолодою, сприймайте природу з насолодою, і т. п. Все це впливає на оздоровлення.
Усе хороше у Вас попереду. Будьте здорові. Володимир

21. 30.01.2016. Володимир. Це я про себе. Діагноз – артроз правого тазостегнового суглоба. Біль відчувалась при ходьбі. Були випадки, коли при спробі бігти, проявлялась різка біль в суглобі, що приводило до того, що я падав. При стоянні без руху більше 10 хв. відчувалось оніміння і неконтрольованість при спробі зробити крок. Припухлості чи почервоніння в області суглоба не було. Пролікувався у санаторії «Хмільник», який спеціалізується на лікуванні захворювань опорно-рухового апарата. Суттєвого і довготривалого позитивного єфекту не було. І що далі? Так я себе запитав. А працювати літом на пасіці необхідно по 15 годин на добу. Ще й за роями по деревах треба лазити. І почався пошук та вивчення оздоровчих методик. Згадав, що в санаторії проводили лікування суглобів теплом, використовуючи озокерит як матеріал, який довго утримує тепло. А я маю бджолиний віск, який має низьку теплопровідність та високу теплоємність, ще й у ньому є біологічно активні речовини, які здатні проникати через шкіру в організм, особливо при глибокому прогріванні. І почав діяти. У вечірній час, перед сном, використовував алюмінієву форму для випічки (розмір 220х150мм.), вкладав у неї фольгу, яка використовується для запікання м’яса і заливав у цю форму розплавлений бджолиний віск, товщиною 15-17 мм. Приблизно через 5-10 хв. віск частково застигав. Видобував цей сформований брикет, лягав на спину і клав його прямо на суглобну зону. На початку цієї процедури, з відчуттям температури, акуратно підтискав рукою цей брикет до поверхні тіла. Хвилин через 5-10, лежачи повертався на правий бік (восковий брикет знаходився між суглобною поверхнею тіла і підстилкою на матраці). Вигрівальна процедура продовжувалась 5-6 годин. Таких вигрівальних сеансів провів приблизно 25 шт. Після 20-ої процедури відчув ефект нормального функціонування суглоба. Приблизно через два роки провів декілька (5-7) таких же вигрівальних процедур. Треба бути у формі. Резюме. Вигрівання проблемного суглоба бджолиним воском створило сприятливі умови для кровотоку і лімфотоку, що відновило живлення клітин суглоба, видалення відпрацьованих і шкідливих матеріалів, і як наслідок, відбулись регенераційні процеси – суглоб відновився. Знову ж підкреслюю, усе залежить від людини. Проявіть ініціативу, не плачтесь, пройдіть діагностику, знайдіть хорошого спеціаліста і дійте згідно їх рекомендації. Є ще дуже розрекламований варіант – металевий шарнір. Як на мене, це варіант не з ліпших. Такий висновок зробив після розмови з людьми, які піддались на цю рекламу.

22. 02.01.2018. Розповідає п. Володимир про своє непросте життя. Нагрішив багато по життю, непрості стосунки з батьками, дітьми і родиною. У свої 73 роки нікому з родини він  не потрібний. Живе у приймах, у чужої жінки. В дім престарілих його не беруть, бо має офіційно власну квартиру, в якій живуть його діти. Погляне назад і серце заболить. Нема чим хвалитись. Життєве фіаско. І в результаті, має те, що заслужив.
Після обширного інсульту мав клінічну смерть. Два роки лежав паралізований у позі ембріона. Перекидали його як манекен. Хвала цій жінці і друзям, що терпеливо виконували цю роботу. Як проходила клінічна смерть і початок одужання? Розказує мені: «Попав я туди не тунелем, як всі розповідають, а на струмені світла. Іде розмова між двома, голосу не чути, але я все теж розумію. Розмова відбувається на енергетичному рівні». «Ну що, приймаємо його», а другий каже: «Ні, ще рано, треба його відправляти назад, бо його мати молиться і дуже просить повернути його». І тут, каже Володимир, я відкрив очі і прийшов до свідомості.
Теперішній стан. Завдяки силі волі, тренуванню і відсутності інших варіантів облаштування життя, що мобілізувало організм для виживання, здоров’я відновилось, окрім можливості нормально ходити (переміщається на інвалідному візку або на колінах). В колінному суглобі є рухові обмеження (можливо проблема в сухожиллях), які не дають можливості вирівняти ноги. Якось я відвідав його і побачив наступне: на морозному повітрі стоїть на колінах і ламає гілки для того, щоб палити в пічці. В кімнаті дуже холодно. Я в цей час прямував на гору Високий замок де багато повалених вітром дерев. Зателефонував я своєму колезі пасічнику і розказав про те, що бачив. Як допомогти йому? Розказую, що бачу повалені дерева, а як їх порізати брикетами і як привезти? Колега каже, маю бензопилу і транспорт, вперед до дії. І тут, що мене здивувало? Зателефонував Володимиру і розказую, що привеземо тобі нарізані брикети деревини. Що я у відповідь почув? Дякую тобі за твою пропозицію і турботу, але я сам дам собі раду. Гілки я ламаю для поліпшення вправності рук. Іде своїм тернистим шляхом, не згинається, хоча деколи є дуже сутужно. Має силу волі. Людина знаходиться в екстремальних умовах виживання. У цій ситуації проходить раціональна мобілізація сил організму. Живе як монах, – багато молиться і посередньо харчується.
В поєднанні віра і сила волі творять диво. Наше майбутнє не є наперед визначеним. Це ми самі творимо його своїми щоденними рішеннями, своїми діями або бездіяльністю. Усе залежить тільки від самої людини. Людина має великі потенційні можливості бути здоровою, щасливою і успішною. Однак, щастя не може бути побічним ефектом в погоні за черговими досягненнями чи успіхами. Воно виходить за межі багатства і слави. Єдиним його джерелом є розум і серце людини.

23.11.01.2018  Комп’ютерники, чоловіки і жінки, особливо із шкідливими звичками (паління цигарок, вживання забагато кави і гіподинамія), прохання, прислухайтесь і зробіть правильні висновки. Чому саме до Вас це звернення? Тому, що почастішали звернення до мене молодих пар з проблемами в репродуктивній системі.
Створюючи людину Бог заздалегідь створив чисту природу, яка є джерелом  здоров’я, в сучасному розумінні, аптеку. Користуйтесь, але не винищуйте. Людина – це дитина природи. Оскільки переважно вона насправді є нечемною дитиною, тому переробляє усе на свій лад та на шкоду собі. Простий приклад, натомість, щоб дихати чистим повітрям, створила автомобіль і вдихає викиди його відпрацьованих газів. «Мудре рішення», з гумором, сказав би Творець.
Проведу паралель. Людина, садівництво і сільське господарство. Людина і тваринництво.
При створенні саду, підбираються саджанці з хорошою кореневою системою, без захворювань. Викопується, згідно технології яма, додаються органічні добрива і грунт зволожується водою. Перед висіванням зернових (пшениця і т.п.), проводиться відбір якісного зерна (дрібне і неповноцінне вибраковується). На пасіці фахові пасічники, для створення якісного трутневого потомства, підбирають сильні бджолосім’ї з якісними біологічними властивостями. В тваринництві, у скотарстві, для запліднення корів підбирають відбірні за якістю (племінні) бики. Дії людини раціональні і логічні.
Що ми маємо в дикому світі? Хижаки знищують слабких і хворих. Діє природній відбір. Проходить так зване оздоровлення популяцій.
Парадокс, а що робить в більшості людина для своїх в перспективі нащадків? ? ? Коли стоять коло розбитого корита, кричать рятуйте. Маємо те, що маємо. У 23 роки  у мужчин наявна  імпотенція, а у жінок – викидні. Переважно чоловік вважає, що він необхідну роботу виконав, і жінка є в ролі жертви, далі біжать до лікаря і в аптеку, не змінюючи себе, свого стилю життя, свого харчування. І не завжди причина викидня є у жінці. Що посієш, те і збереш. Якщо плід розвивається з патологіями, то в більшості випадків на ранніх стадіях вагітності відбувається відторгнення. Це можна прирівняти до природного відбору, тому що організм жінки ще на ранніх стадіях визначає, чи виживе дитина після народження, чи ні. Мудрість полягає у тому, щоб на основі отриманої інформації, а також медичних досліджень здоров’я чоловіка і жінки, зробити правильні висновки і діяти. Бездіяльність ускладнює ситуацію.