Ціни на продукцію вказані тут »

Роздуми і запитання

Фрагменти думок і запитань.
Бог є порядок, гармонія, мудрість і любов.
Хто є людина???
Людина – це творіння Боже, це особлива структура, яка програмувалася в нашому світі як якийсь розумний інструмент для реалізації якоїсь мети. Чи виконує людина те, на що програмувалась? Частково так. Це приклад зразкового життя таких духовних постатей, як Андрей Шептицький, Любомир Гузар, Йосип Сліпий, Святослав Шевчук та інші. Багато людей живуть зразково, але більшість є таких, про яких цього не скажеш. Війни, вбивства, насильства, грабунки, знищення лісів, рік, земних надр і багато дечого – це наша дійсність. По факту людина – це шкідник на Землі. І чи довго це може продовжуватись? Всьому є межа. Хаос у Всесвіті неприпустимий. Так що, людина – це невдалий експеримент творця? Ні, щось інше.

Проведу паралель до подій далекої давнини. Дійові особи Ісус Христос, префект Пілат, злочинець Варавва і іудейський народ. Іудейському народу при святкуванні Песах, за традицією було дано право звільнити від смертної кари одного із засуджених. На плебісцит було виставлено дві особи: Ісус Христос, який в період всього свого життя навчав робити добро і зцілював хворих і злочинець Варавва. Народ звільнив від смертної кари Варавву. Ісуса Христа було розп’ято на хресті. Декілька днів раніше, цей же народ, при вході Ісуса Христа в Єрусалим, вітав його і кричав осанна.
Часто звучать вислови: «Народ мудрий». Так це, чи ні?

Розглянемо декілька варіантів, пов’язаних зі словом народ в переносному сенсі. Що ліпше: 1. Коли стадом баранів керує лев? 2. Коли стадом левів керує баран? Я схиляюсь до першого варіанту. А тепер розглянемо поняття стадний синдром. Що це таке? Це коли люди корегують свої думки під переважну точку зору, піддаються на вплив більшості і слухняно ідуть за нею. Добре, якщо поводир правильно веде. А якщо ні? І якщо це стосується масштабів країни. Для порівняння Китайська НР і Корейська НДР . В першому варіанті успішний швидкий розвиток. В другому варіанті мілітаризація і голодне існування. Стосовно України. Хто організував Майдан? Креативні прогресивні люди, які не хотіли далі терпіти злочинну бандитську владу і хотіли змін, хотіли вищих життєвих стандартів. Вони повели народ і вони згуртували націю. А що таке ДНР і ЛНР? І хто їх підтримує? Методика перевірена, винищуй інтелігентних і креативних, а тих, що залишились залякай. В недалекому минулому – голодомор, винищення куркулів, для поляків – це Катинь. Це робота НКВС. Не тяжко спрогнозувати майбутнє ДНР і ЛНР. Це шлях в нікуди. – Подія останніх днів. Священник православної церкви російського патріархату відмовився відправляти службу на цвинтарі, при похованні бійця АТО (інформація з телеекрану). Аргументував це висловом: «Кирилл сказал, что должен быть мир». Роботу представників цієї церкви я бачив у 2004 році, коли перебував на київському Майдані. Йшла колона у складі приблизно 50 старих жінок з фанами православної церкви російського патріархату, яку очолював мужчина. Що мене вразило? Цей мужчина направив руку у наш бік і великий палець направив вниз. Ще з римських часів цей жест означав «вам смерть». А проповідують «возлюби ближнего своего». Чи щирі у них ці вислови???

– Ісус Христос народився 2014 років тому. Людина була створена значно раніше. За свою історію людство втратило чимало цивілізацій з високим рівнем розвитку. Природні катаклізми, чи людство декілька разів знищувало себе в результаті війн? Можливо, що Бог, побачивши, що людство енний раз наступає на ті самі граблі, направив на Землю свого сина, щоб спасти і напоумити людей, вказати шлях до спасіння.

– Війна – це хвороба суспільства. І тільки суспільство може собі дати раду з цим. Ми в церкві співаємо Боже великий, єдиний, нам Україну храни … Що ми думаємо співаючи ці слова?… Висловлю свою думку. Дива не буде. Ніхто за нас це не вирішить. Бог надіється на нас, що ми станемо згуртованою і мудрою нацією, не будемо піддаватись на зомбування як зовнішніх, так і внутрішніх злих сил. Добре є те, що ця пісня гуртує людей. Задумайтесь, хто такі ополченці в зоні АТО? Це люди, які за гроші вбивають людей. Див. https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SPlYgYPWpD0 Тут нема нічого святого, звірячий інстинкт. Зверніть увагу, в церквах на іконах святі переважно в руках тримають книжки. Що нам підказують небесні сили? Читайте, пізнавайте духовність, вдосконалюйтесь.
- Від Матвія, розділ 13
– 13.Я тому говорю до них притчами, що вони, дивлячись, не бачать, і слухаючи, не чують, і не розуміють.
– 14. І над ними збувається пророцтво Ісаї, Яке промовляє: Почуєте слухом, і не зрозумієте, дивитися будете оком, і не побачите …
– 15. Затовстіло бо серце людей цих, тяжко бо чують вухами вони, і зажмурили очі свої, щоб коли не побачити очами й не почути вухами, і не зрозуміти їм серцем, і не навернутись,щоб я їх оздоровив!

– Душа і тіло людини – це одне ціле. Оздоровлення душі – це шлях до оздоровлення тіла. В процесі життя людину супроводжують і стараються вплинути на неї два суб’єкти: ангел і диявол. Це почалось з початку зародження людства. Єва була першою жертвою диявола. Усе залежить від волі людини. Пошукайте себе серед висіяних зерен у притчі про сіяча. див.: http://bibleonline.ru/bible/ukr/40/13/ Де Ви?

– Одного дня, після літургії, я запитав своїх колег, як Ви думаєте, скільки в церкві в процентному відношенні людей, які відповідають зернам, які попали в добру землю? Див: 23. А посіяне в добрій землі, це той, хто слухає слово й його розуміє, і плід він приносить, і дає один у сто раз, другий у шістдесят, а той утридцятеро.(Від Матвія 13:23) По – різному відповіли колеги. Один сказав –70%, а другий – 50%. На те я їм кажу: і одного відсотка немає. Далі продовжую. Коли розпинали на хресті Ісуса Христа, усі його учні відмовились від нього. Як на мене, вони підпадають під пункти 20. А посіяне на кам’янистому ґрунті, це той, хто слухає слово, і з радістю зараз приймає його;21. але кореня в ньому нема, тому він непостійний; коли ж утиск або переслідування настають за слово, то він зараз спокушується.(Від Матвія 13:20,21)

– Хто шукає, хто хоче знайти істину, хто хоче пізнати Творця і себе, тому відкривається необхідна інформація, тому вказується шлях до оздоровлення.
- 9. Хто має вуха, щоб слухати, нехай слухає! (Від Матвія 13:9)

– Як це відбувається? Різними шляхами. Можливо, хто зараз читає написане мною, отримує ці перші зерна для пошуку. Це може бути і в церкві на літургії, через сон, через зустрічі з людьми, які дають нам інформаційний поштовх , через Інтернет і в багатьох інших варіантах.

– Слово. З нього все почалось. Надзвичайно впливовий чинник. А як зараз, там, на верху, чи використовується слово? Розповідь п. Володимира, який після обширного інсульту мав клінічну смерть. Розказує мені: «Попав я туди не тунелем, як всі розповідають, а на струмені світла. Іде розмова між двома, голосу не чути, але я все теж розумію. Розмова відбувається на енергетичному рівні». «Ну що, приймаємо його», а другий каже: «Ні, ще рано, треба його відправляти назад, бо його мати молиться і дуже просить повернути його». І тут, каже Володимир, я відкрив очі і прийшов до свідомості.

– Розум генерується в мозку? Можливо мозок є проміжною структурою, – адаптером? Чи осередком розуму є дух і душа? Після смерті людини душа 40 діб є ще на Землі. Після смерті моєї матері і сестри я особисто три рази побачив конкретні розумні дії фізичного впливу на предмети. Померлі дають нам інформацію, що вони далі живуть, тільки в іншому вимірі. Для чого? Для того, щоб ми задумались, щоб ми зрозуміли, що ми не від мавпи походимо.

– Ще загадковий випадок. У мене на пасіці є дерево, під яким я поклав толю, на якій часто лежав, перепочиваючи. Так було не один рік. І от настав час в період якого мене постійно переслідувала думка, що необхідно для церкви купити образ. Підійшов до людини, яка прислуговує в церкві, висловив своє бажання і віддав частину грошей для закупівлі 14 образів хресної дороги Ісуса Христа. Одного дня приїхав до церкви, оглянув образи і повернувся на пасіку. Перше, що я зробив, підійшов до толі під деревом і підняв її. Під нею лежала отруйна змія. Я її вбив. Фактично я часто лежав на гнізді отруйної змії. Була небезпека життю. Хто керував моїми діями? Чому саме після відвідування церкви я підняв цю толю? У мене не було потреби робити цю дію.

Ще загадковий випадок. Почалась у мене проблема зі здоров’ям, а саме, в районі поясниці, постійно вдень і вночі нестерпно пекло. Пройшов багато лікарів і обстежень. Лікування не давало ніякого результату. Через три нестерпних тижні приснився мені сон , моя мати знаходилась в середині копни сіна і закривала отвір в копні, беручи руками рештки сіна. Думаю, що вона мені хоче сказати? Зрозумів, вона утеплювала себе закриваючи отвір в копні. Дві ночі полежав на електрогрілці, опоясавши поясницю і став здоровий. У мене були простуджені нерви в районі поясниці. Це результат того, що я роздягнутий посидів на протягу. Є все таки інформаційний зв’язок між нами і нашими предками. Наші предки знають все про нас і часто підказують нам, як діяти. Підказки розумні.

– Якось, після літургії я запитав владику Степана (Меньок), його фотографію див: http://www.rr.lviv.ua/news/ekzarh-donetskyj-uhkts-vvazhaje-scho-potribno-znajty-bezpechnyj-sposib-dostavky-pensij-hromadyanam-ukrajiny-na-donbasi/ , чи є різниця між маленьким Адамом (ще до гріхопадіння) і маленьким Ісусом Христом? Я хотів зрозуміти, де почерпнув знання Ісус Христос? На що він мені відповів: Ісус Христос – це людина- Бог. У ньому усе закладено. Він сам створив усе.

– Розвиток людства і всього земного неможливий без боротьби добра і зла, без боротьби за місце під сонцем. Також, за місце під сонцем борються звірі, птахи, комахи, дерева і багато земного. Стосовно людини. Я вважаю, що диявола Бог створив для того , щоб перевірити і відібрати якісні людські душі. Див. ПСАЛОМ 22. 5Ты приготовил предо мною трапезу в виду врагов моих; умастил елеем голову мою; чаша моя преисполнена.

– Чому на іконах святі зображені з довгим волоссям? І чи правильно людина робить, коли підрізає його, вдосконалюючи творіння боже? А може волосся виконує певну функцію, про яку ми не здогадуємось? Якщо волосся призначалось би для утеплення голови, то воно повинно би було би бути густішим і коротшим. Як приклад – волосся ведмедя.

– Волосся випадає, а на його місці виростає нове. Пошкоджений ніготь випадає, а на його місці виростає новий. Чому пошкоджений або вирваний зуб не замінюється новим? Це дуже важливий для виживання людини орган. Людина творилась Творцем на життя вічне. Сумніваюсь, що творець помилився і не передбачив цього. Скоріш за все людина не вміє або не знає як активізувати деякі відновлювальні функції, можливо це сталось після перворідного гріха.

– Людина, яка мала проблему зі здоров’ям, попросила мольфара бути присутньою при зціленню хворих. Через декілька тижнів в неї відновилося здоров’я. Ще приклад подібний за ефектом. Людина, яка мала проблему зі здоров’ям придбала симпатичного песика чи котика. Постійне спілкування з цими тваринками зцілило її. Ще приклад подібний за ефектом. Молодий чоловік мав шкірне захворювання (в теплу погоду на руках утворювались гнійники). Звернувся до священика, який порадив посипати пошкодження шкіри попелом з кадила і через декілька днів очистити руки, знявши з поверхні шкіри рештки попелу і частин шкіри і все це закопати у глибоку ріллю. Після цього шкірна проблема зникла. Можливо дехто засміється і скаже: «маячня». Але шкіра стала нормальною. Що і в який момент впливає на відновлення здоров’я?
У першому випадку людина бачить приклад оздоровлення, це надає їй підсилення віри у видужання, заспокоює і надає задоволення. У другому випадку людина відчувала, що робить приємне і добре цим тваринам і собі. У третьому випадку у момент закопування решток шкіри і попелу людина дуже вірить, що нарешті проблема буде знята. Промовляє: «Оце я зроблю і стану здоровим», «Було захворювання і немає його».

Резюме. Що відбувається в нашому організмі в процесі життя? Проходять біологічні процеси. Ферменти, гормони, амінокислоти, вітаміни, білки, мікроелементи і багато ще дечого є учасниками цих біологічних процесів. На все це впливає наша свідомість і підсвідомість. В залежності від того, як ми сприймаємо навколишній світ, є відповідною реакція впливу на ці біологічні процеси. Наприклад, перевантаження організму, агресія, зневіра, негативно впливають на ці процеси ,а нормальний режим навантаження організму, радісні емоції, спокій і віра – позитивно. В нормі, програма, яка є у підсвідомості знає, що робити і керує цими біологічними процесами, щоб вони проходили якісно. І якщо є будівельний матеріал, ця програма здатна провести ремонт проблемних місць. Спрощена формула здоров’я: свідомість в нормі, плюс якісне і повноцінне харчування, плюс активний, рухливий спосіб життя. Людина повинна жити так, щоб свідомість була в режимі приємної мелодії. Люблю скрипку. Щоб знати ,як її дійство впливає на людину, послухайте віртуоза-скрипаля Олександра Божика. https://www.youtube.com/watch?v=aVRGETXxGTY
https://www.youtube.com/watch?v=2CRKnWC8VzU Людина повинна відфільтровувати і блокувати (не сприймати) агресію, всілякі негаразди і негативні думки. Сприймаючи це людина в першу чергу шкодить собі. Адже підсвідомість не може вибирати між конструктивними і деструктивними думками . Вона приймає і записує в пам’ять те, що вибрав наш розум. В любій ситуації завжди треба знайти щось приємне. Людина володіє здатністю змінювати спрямованість і зміст своїх думок. Це впливає на наше здоров’я і наші справи. Людина, яка безперервно підозрює, що вона захворіла , фактично проголошує: “Хай буде хвороба”. Підсвідомість неодмінно підкориться цьому наказу – і людина захворіє. Навіть у випадку, коли лікар поставив діагноз про захворювання, не треба мучити свій організм фатальними думками.

Зцілення – це процес, який протікає у світі думок людини, в процесі мислення. Це, однак, не означає, що ми повинні відмовлятися від медичної допомоги. Сучасні діагностичні центри, знання та вміння лікарів, суттєво можуть вплинути на процес оздоровлення. Дуже важливо визначити причину та складність проблеми. Отримуючи медичну допомогу, ми повинні одночасно направляти свої думки на те духовне, яке і є джерелом всякого зцілення. Але не сама по собі думка людини дає бажаний результат.

Тут повинен бути комплексний підхід. Людське мислення стає каналом впливу на підсвідомість, в якій закладена інформація про будову людини і функціонування її органів, а також вся інформація, яка засвоюється підсвідомістю в процесі життя людини. Підсвідомість знає як вибудувати немовля, як повернути людині здоров’я і багато ще дечого. При захворюванні, дуже важливо, щоб людина знала це і вірила. Маленький сумнів – це шлях до невдачі.
Останні дослідження науковців показують, що на протязі року 98% нашого тіла замінюється.

То чому при захворюванні хвора клітина замінюється знову ж хворою? Спрацьовує клітинна пам’ять, як результат деструктивної установки в підсвідомості людини. Коли хвороба виникає, блокується певна сегментарна ділянка ДНК. Для того, щоб відновити її, є такі впливові чинники, як думка, слово, мислення і віра. Вони налаштовують процес програмування оновлення програми ДНК, який заблокований, і тіло починає оновлюватись, клітина починає працювати у зовсім іншому режимі і завдяки цьому навіть та програма, яка закладена на рівні генетики, по родоводу батьківському, або по родоводу материнському, стирається і оновлюється програмне забезпечення, таким чином, як це створив творець. Див.: https://www.youtube.com/watch?v=6tv0gykmH_g&feature=player_detailpage#t=2046 виступ академіка Олександра Філатовича.

– Енергоактивні місця нашої планети, при налаштуванні людини на сприйняття цієї енергетики, позитивно впливають на стан організму людини. Перевірив на собі. Кожної неділі, коли я є у Львові, після відвідування церкви, приходжу до дому, одягаю спортивні джинси і відповідне взуття і іду на три години на гору Високий Замок. Тільки виходжу з будинку, кажу собі: «мені 25 років, та йду я на гору, щоб отримати хорошу порцію здоров’я» По факту мені вже минуло 69, але я про це рідко згадую. Швидка ходьба, відпочинковий настрій, спілкування з природою, хороші краєвиди, відповідний контингент людей, які прийшли на гору теж відпочити, дають хороший результат. По маршруту до вершини є декілька стрімких підйомів. Один із них – це металеві сходи, які мають 446 сходинок. На них я перевіряю свою спортивну форму.

Через одну сходинку, без зупинки, до самого верху. З насолодою відчуваю, як працює моє тіло. Фотографїї вершини гори див: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.679553462066197.1073741827.468530436501835&type=1

Прийміть до уваги, що основні резерви з оздоровлення людини є в ній самій. Нема невиліковних захворювань. Пізнайте себе, пізнайте Творця, не падайте духом, мобілізуйте свою волю, вивчіть детально проблему і зробіть правильні висновки, намалюйте дорожню карту з вдосконаленим планом подальшого життя. Усе хороше попереду і тільки так. Я впевнений, тому, що не раз отримував перемогу не тільки над своїми проблемами, а й допомагав багатьом, хто до мене звертався. Є такі, що запитують, що ти робив, щоб позбутись проблеми зі здоров’я? На це відповім, простої відповіді немає. Усе індивідуально. Має бути комплексний підхід. Дуже важливим чинником впливу є слово і віра. Повірте, не один раз переконувався. Шкода мені тих, які не можуть досягнути перемоги. Особливо, коли це стосується проблеми мати дітей. Після години спілкування з людиною, можу впевнено сказати, чи буде перемога, чи ні. Ще раз нагадую, усе закладено в підсвідомості. Треба тільки знайти ключ, який підключить програму відновлення. Зверніться до хороших спеціалістів, до лікарів. Переважно людина виправдовує свої поступки, свій стиль життя. Спеціаліст зі сторони зможе зробити корективи і вказати шлях до оздоровлення. Удачі усім Вам.

– І на завершення. Роль священника, душпастиря і його велика відповідальність перед своєю громадою. Цитата св. Василія Великого: «Отож, вважай, щоб не занедбав того, що до пастиря належить! Те, що заблукало, приведи назад, перев’яжи зраненого, вилікуй хворе». Добрий душ пастир має вести й навчати свої овечки не тільки словом – проповіддю, але також ділом і прикладом. Враховуючи реалії сучасності, треба робити висновки і направляти громаду на добрі справи. Добрий душпастир – це перш за все хороший знавець духовної літератури, це особа, яка знає як словом вплинути на людину, на її віру, на її переконання, це хороший психолог. Зауважу, багато людей, які відвідують церкву мають проблеми, в тому числі і по здоров’ю. Переконаний, що хороший священник, який додатково ще б знав хоча би ази медицини, був би справжнім цілителем. Священник повинен іти до людей, жити їх турботами, допомагати їм. Більшість парафіянин спілкується зі своїм священником тільки на сповіді і то дуже обмежений час. Іще немаловажне, нація повинна мати одну церкву. Маю надію, що будуть зміни.