Ціни на продукцію вказані тут »

Реабілітація

Хвороба це завжди збій в енергетичній, біохімічній та електричній складниках організму людини.
Що таке реабілітація? Це відновлення чогось в первозданному стані. Ставиться завдання запустити в організмі людини механізм саморегуляції, самовідновлення і щоб організм сам відновлювався і зміцнювався. Всі оздоровчі системи: Іванова, Малахова, Шаталова, голковколювання, роздільне харчування, гімнастика, біг, та інші дають хороший результат, але через деякий час вони всі починають давати збої. 

Учені прийшли до висновку, що у всіх оздоровчих системах бракує одного базового елемента і цей елемент криється у роздiлi харчування. Всі методи були якби допінгуючими, вони ставили організм ніби-то  в стресові стани. Але резерв захисних сил через деякий час виснажується. Якщо його не поповнювати, настає час повного виснаження і стан здоров’я починає погіршуватись. Не можна стимулювати виснажений організм. Йому треба створити умови для того, щоб він самовідновився. Тисячоліттями в раціон харчування предків входили продукти бджільництва.   Їх використовували усі. Людський організм універсальна система. Вона може використовувати різні види харчування. Але є базове харчування, яке призначив людині її архітектор. Людина це суперсистема.

В ідеалі хвороба є протиприродна. Всевишній все створив, щоб людина нормально жила і розвивалась. Але ми умудрились навіть таку суперсистему зруйнувати. Що потрібно для організму для того,   щоб він сам нормально функціонував? Необхідно, щоб в організм людини  надходила нормальна їжа, достатня кількість води і повітря. У результаті, коли все це в організмі змішується, відбуваються окислювально-відновлювальні процеси в кожній клітині, вивільняється енергія і залишки викидаються у вигляді сечі і калу.

Ось проста схема життєдіяльності біологічного об’єкта, яким є людина. Ще тут треба додати, що впливає на це також  певний світогляд, позитивний і негативний. Є поняття «та по вірі воздасться». Є такий феномен «плацебо». Якщо людина буде вірити, то в результаті, вона може відновити своє здоров’я. Для того, щоб організм нормально функціонував необхідно , щоб в організм з їжею входило щодня близько 600 мікрокомпонентів. Це вітаміни, мікроелементи, амінокислоти, ферменти, білки, жири, вуглеводи. Хронічний  брак одного компонента творить цілі проблеми в організмі людини.

Саме при регулярному вживанні продуктів бджільництва в організм людини потрапляють всі необхідні мікро- компоненти, а в продуктах бджільництва є до 500 необхідних мікрокомпонентів. Бджола це суперсистема, літаюча біологічна лабораторія, яка продукує мед, прополіс, обніжку, пергу, маточне молочко, бджолину отруту і віск. Чому на сьогоднішній день такі дуже цінні продукти не затребувані? Розглянемо мед. Це готовий моносахарат, готові вуглеводи і готова енергія. Мед починає всмоктуватися прямо в ротовій порожнині. Для розщеплення меду не потрібно витрат енергії. Це майже готова ідеальна їжа. Вона відразу всмоктується в кров. Крім цього в меді знаходиться дуже багато тих необхідних корисних мікрокомпонентів, яких складно знайти в стандартній нашій їжі.

Регулярне споживання продуктів бджільництва здатне покрити будь-яку нестачу мікрокомпонентів  в харчуванні. Усі  продукти бджільництва сприяють призупиненню і зворотньому розвитку онкологічних процесів. А продукти бджільництва -  це: мед, обніжжя, перга, маточне молочко, прополіс і бджолина отрута.

Чи ви готові покращити своє здоров’я та підвищити свою працездатність? Чи ви бажаєте отримати професійну пораду від пасічника по застосуванню продуктів бджільництва для підсилення імунної системи, щоб не хворіти і насолоджуватись життям?

 

Замовити бджолопродукти ЗАРАЗ!