Ціни на продукцію вказані тут »

Це загадкове, про яке ми тільки здогадуємось

Це загадкове, про яке ми тільки здогадуємось.

Дослідники провели такий експеримент. Біля пасіки, за одним і тим самим вектором розмістили корм (цукровий сироп). Перший раз корм розмістили на віддалі 100 м від пасіки. Бджоли спожили цей корм, після цього корм почергово розташовували на віддалі 300, 500 м. і 700 м. Однак на більші  відстані  корм вже не розміщали. Яке було здивування дослідників, коли вони побачили, що  на відстані 900 м від пасіки, за вказаним раніше вектором, було скупчення бджіл, які шукали корм. Як це пояснити? Виходить, що бджоли вміють аналізувати і робити висновки. Вміють лічити. А може вони ще багато чого  уміють, а ми про це не здогадуємось. Може вони дивляться на людину критично з подивом і роблять негативні висновки. Розумна ,свідома , біосоціальна істота, як ми про себе думаємо, отруює повітря, забруднює землю, ріки  та інші складники навколишнього середовища. Людина далеко не ідеальна. Своїми помилковими діями вона може знищити себе і не тільки себе.

Бджола – це дивовижна істота. Люди повинні багато  чому навчитись у неї. У бджолиній сім’ї все дуже продумано, організовано і розподілено. В організації вулика і в роботі бджолиної сім’ї закладено еталон поведінки, еталон життя. Якщо б ми так само чітко і виразно вели свій спосіб життя, досягали б набагато більшого. Бджолі 56 мільйонів років. За весь цей період вона майже не змінилась. Всевишній створив її як суперсистему.  Це літаюча біологічна лабораторія, яка продукує: мед, стільниковий мед, бджолине обніжжя, пергу, прополіс, маточне молочко, бджолину отруту і віск. При відкачуванні меду пасічник зрізує верхню частину чарунки з частиною меду – це забрус. Ще пасічники продукують настоянки воскової молі та підмору. Продукти бджільництва – це концентровані, збалансовані самою природою натуральні продукти харчування, що ідеально підходять для всіх клітин організму людини. Особливо вони необхідні дітям та людям похилого віку, після важких фізичних та психоемоційних перевантажень, у період відновлення після хвороб та курсів фармакотерапії.

При регулярному вживанні бджолиних продуктів, наголошую, що це не тільки мед, в організм людини потрапляють всі необхідні мікрокомпоненти для нормального повноцінного життя.

Працюючи на пасіці, я більше відчуваю природу, відкриваю багато того, чого  раніше не знав. В бджолиній сім’ї усе чітко організовано. Там розподілені обов’ язки і права кожного, тому всі знають, що мають робити. Цікавим у бджолосім’ї є заміна матки, яка має певний дефект, або не відкладає яєчка в достатній кількості. Бджолине суспільство відчуває небезпеку своєму  існуванню. Починається формування думки, що матку необхідно замінити. В бджолосім’ї створюється ситуативна більшість бджіл, які розуміють, що матку необхідно замінити. Ще раз підкреслюю, що бджоли аналізують ситуацію і роблять певні висновки для дії. Закладаються маточники, з яких має вийти нова, молода матка. Буває і таке, що ці маточники бджоли знищують. Це коли матка набирає більшість, яка підтримує її. Але все таки інстинкт самозбереження перемагає. Сім’я вирощує нову повноцінну матку. На відміну від бджіл, ми менш самоорганізовані. Не раз в історії було, що лідери приводили націю до прірви. І що дивно, людство продовжує наступати на ті ж граблі.

Бджоли відчувають запахи квітів на великих відстанях, наперед відчувають зміну погоди. Ще літом вони знають якою буде зима. Якщо прогнозується сувора зима, бджоли зменшують розмір льотка, заліплюючи його прополісом. Бджоли спілкуються з рослинами. Попробуйте недалеко від пасіки косити траву або викорчовувати малину, смородину чи інші рослини. Через декілька хвилин хмара бджіл буде літати над вами з бажанням вжалити. Напевно бджоли вловлюють сигнали тривоги від рослин.

Зверніть увагу.

Бог створив всесвіт, заклавши закони розвитку його. Усе матеріальне і нематеріальне розвивається згідно цих законів. Причому передбачені можливі в перспективі катаклізми. Наприклад, лососеві кожних три роки повертаються до річок , в яких вони народились для відкладення ікри. Вважалось, що 100 % цих риб так роблять. Після дослідження з’ясувалось, що 5% риб шукають інші русла річок. Передбачено, що при висиханні облюбованого  рибами русла, цей вид риб має шанс для виживання при відкладенні ікри в інших річках.

Тепер про людину. Якщо ми нормально вписуємось в навколишнє середовище, а саме: дихаємо чистим повітрям, харчуємось незабрудненими продуктами харчування в необхідних дозах і з повним раціоном  необхідних мікроелементів, працюємо і відпочиваємо відповідно до норми, ми маємо шанси довго жити і вдосконалюватись. Порівняймо людину з тією, що була 100-200 років тому. Зараз людина більш інформаційно насичена, здатна здійснювати глобальні звершення. Але якщо критично підійти, ми – люди, ще надзвичайно мало знаємо. Ми ще далекі, щоб осягнути усі секрети функціювання людини, що таке душа людини і її призначення в майбутньому, як лікувати безмежну кількість невиліковних хвороб і ще багато дечого. Який вплив однієї людини на іншу? Напевно з багатьма бувало. Є люди, з якими вам некомфортно,а є й такі, з якими комфортно, навіть , якщо ви не розмовляєте. Тут є вплив біополя і енергетики.

Нові дослідження доктора Емото незаперечно доводять, що вода має потужні цілющі властивості. У цій найпоширенішій на Землі речовині містяться важливі ключі до нашого здоров’я. Вода є природним посередником між фізичним тілом людини і його психікою – думками, намірами й емоціями Вода може вбирати в себе психічну енергію людей, тривалий час зберігати її й передавати іншим людям. Здорова, чиста енергія, накопичена у воді, здатна зцілити як фізичні, так і душевні хвороби. Тепер зверніть увагу. Вода присутня у всіх продуктах харчування. Ці продукти харчування продукують і продають різні люди передаючи їм позитивну чи негативну енергетику. Як висновок, ці продукти можуть бути корисними і шкідливими для людини. Вважаю за доцільне, для зняття цього негативу, корисно буде помолитись перед тим , як будете їх споживати. Наприклад, як я купую продукти харчування на ринках? Спочатку фіксую необхідний продукт, наприклад, сир. Переважно молочні продукти продає багато продавців. Далі зосереджуюсь на продавцях. Стараюсь відчути їхню енергетику. Декілька почутих слів і вираз обличчя дозволяють зробити необхідні висновки.

Причини виникнення недуг.
На сьогодні існує понад 20 тисяч недуг. Якщо  всіх їх розглянемо з позиції порушень в організмі людини, то виявимо всього три причини, що викликають цю величезну кількість недуг:
1) Забруднення організму;
2) Порушення проведення нервового імпульсу;
3) Порушення формули мікроелементів.
Будь-яке хронічне захворювання супроводжується дефіцитом мікроелементів.

За період свого пасічникування мені приходилось спілкуватись з багатьма людьми, які мали проблеми зі здоров’ям. Запам’ятовуються особливо, перемоги над так званими невиліковними недугами, наприклад, онкологічними захворюваннями. Радієш разом з людьми, коли бачиш радість в їхніх очах після одужання. Пані Оксана. Не знав на початку нашого спілкування про її недугу. Вирізнялась серед інших тим, що купувала не один раз велику кількість прополісу, воскових свічок, маточного молочка  і меду. Пізніше, коли недуга почала відступати, розказала, що лікарі поставили їй діагноз – рак і запропонували хірургічне видалення пухлини. Вона на це не згодилась. Як вона вилікувалась? Воскові свічки використовувала при молитві. Читала псалми. Вогонь воскової  свічки підсилює, гармонізує, відновлює біополе людини. Прополіс використовувала як натуральний (постійно був присутній в ротовій порожнині), так і спиртову витяжку. Ще стягувала кров, ставлячи до 120 п’явок,  тим самим робила своєрідний стрес для організму. Чим вона мене вразила? Надзвичайною впевненістю в тому, що вона вилікується. Вона ніби переступила в часі. Жила підсвідомо здоровою. Пані Оксана належить до тих людей, з якими хочеться спілкуватись. Це жінка, яка хоче робити добро. Коли я звернувся до неї з проханням допомогти ще одному хворому, п. Володимиру, якому лікарі поставили аналогічний діагноз, вона це з радістю зробила. Вона переконала його, що все добре попереду. Бог віддячив їй.  Зараз вона здорова і живе повноцінним життям.
Тепер про п. Володимира. Злоякісна пухлина. Пройшов хіміотерапію. Стан організму критичний. В такий період гостро відчувається потреба в духовності. В розмові зі мною,      п. Володимир сказав, «зараз я б хотів прожити певний період часу серед монахів». Бог дає шанс людині. Якщо людина прагне любові Божої всім своїм єством, то так і буде. По вірі нам воздасться. При близькому спілкуванні з Богом людина отримує велике задоволення. При цьому велике значення має священик, який є посередником між Богом і людьми. Пану Володимиру пощастило, допоміг йому утвердитись у вірі монах-отець Василь – талановитий проповідник. А  в раціоні харчування п. Володимира постійно є бджолині продукти. Після проведеної діагностики стану здоров’я за кордоном (в Австрії), отримав позитивний результат, він насолоджується життям і цінує здоров’я.

Для чого Бог створив людину? Повинна бути затребуваність. Хто така людина? Це душа і тіло. Тіло – це біологічний комп’ютер, механізм, з допомогою якого виконуються певні роботи. Душа – це щось неосяжне, якщо спрощено сказати, це програмне забезпечення до цього біологічного комп’ютера.  В період життя людини проходить вдосконалення душі, збільшується її інформаційна насиченість. Кожний день душа і тіло здають екзамен на відповідність закладених Богом життєвих законів. Прийде час, коли для душі попереду можливі будуть два варіанти: якісна продукція і брак. Якісна продукція буде використовуватись для підсилення пам’яті а можливо ще для чогось у всесвітньому комп’ютері. По аналогії, в комп’ютерах, на яких ми працюємо, для збільшення оперативної пам’яті, додаються (підключаються) блоки пам’яті.

Людина має свою енергетику, так зване біологічне поле. Думки. Вони  швидше за все передаються на віддалі, особливо це відчувається у близьких людей. Не раз ловив себе на цьому, тільки подумав, а близька людина про це каже. Слово, мова. Це є найдосконаліший універсальний спосіб передачі думок. Мова може вилікувати людину, мова може зробити людину щасливою, мова може вбити людину і багато ще дечого.
Ще раз повернусь до отця Василя Оприска. Його проповіді приємно слухати, мудрі, повчальні, які формують людину як особистість. Перший раз , коли почув його проповіді був приємно вражений. Півтора години недільної служби пройшли для мене як п’ять хвилин. Він привідкрив мені двері до Всевишнього. Тепер я отримую насолоду при молитві і коли відвідую храм. Багато разів він давав мені відповіді по тематиці: людина, суспільство і релігія. Я йому порадив лікувати людей словом, підтримувати їх у цей тяжкий період.

Віра — сприйняття людиною чого-небудь  як істини. Як це важливо, коли людина хвора. І мистецтвом є підтримати людину, переконати її, що усе буде добре. А це вже п’ятдесят відсотків для  досягнення успіху, до одужання. Деколи приходиться годинами переконувати. Попадаються хворі слабовольні, бездіяльні, з приреченим поглядом (зламані). Треба змінювати по крихті людину, ліпити її по-новому. Коли є результат, радію.
Людина – це саморегульована система. В ній закладена функція реставрування, відновлення. Це проходить при різних захворюваннях. Наприклад, простудних. Через деякий час стан організму стабілізується, приходить до норми. Механізм відновлення проходить після того, як молотком вдарити по нігтю. Виростає новий ніготь. Ще багато можна навести прикладів. Так що можна відремонтуватись, але при серйозних захворюваннях треба відповідно й зреагувати, допомогти організмові і зробити певні дії.

Рекомендації для того, щоб бути здоровим.
1.    Забруднення організму. Не треба чистити свій організм різними способами, наприклад, клізмами. Треба споживати чисті продукти в необхідних для організму дозах, дихати чистим повітрям. Не треба палити, вживати наркотики і спиртне. Фармацевтика теж дошкуляє організму.
2.    Порушення проведення нервового імпульсу. Поменше стресів і неприємних дискусій. Дуже корисно спілкування з природою. Поїдьте до лісу, поїдьте в гори.
3.    Порушення формули мікроелементів. Харчування повинно бути повноцінним і збалансованим. В організм повинно надійти все, що йому необхідне. Не можна мучити свій організм надмірною кількістю одного і того ж продукту.  Наприклад, картоплі чи м’яса. Організм підказує «не хочу», а ми кажемо йому їж, бо другого немає.

Що робити, коли сталось так, що Ви захворіли?
1.    Вивчіть все про захворювання і методи його лікування. Причому не нехтуйте народними методами лікування.

2.    Детально проаналізуйте, чому сталось так, що Ви захворіли. Після цього зробіть необхідні висновки для дії.
3.    Найважливіше, як кажуть, візьміть себе в руки. Не сидіть з думкою про приреченість.
4.    Не сидіть самотні в кімнаті, більше спілкуйтесь з друзями і природою.
5.    Дайте організму більше позитивних емоцій. Поїдьте в Карпати, заберіться на полонину, полюбуйтеся хмарами, які пливуть внизу.
6.    Заспокойте душу, помоліться.

В людини є багато прихованих можливостей, які при певних напрацюваннях і обставинах дають загадкові результати. Для прикладу. При пошкодженні зору, в людини інтенсивніше розвивається чутливість. Переважно хороші костоправи є люди з поганим зором. В них пальці більш чутливі. Можна ще перерахувати інші подібні феноменальні випадки. Не знаю, чи тактовно порівнювати, але це для нас теж загадкове. Як Ісус Христос будучи людиною зцілював хворих? Тут поєднується віра хворого в Ісуса Христа і його феноменальні можливості, слово висловлене Ісусом Христом і , можливо , енергетика. В цій ситуації організм хворого готовий сприймати зміни, а загадкова енергетика проводить ці зміни.
Спробуємо уявити, що твориться в людини, яка гинула в трясовині і не мала ніяких шансів на порятунок. І раптом їй хтось подає рятівну палку. Згадайте притчу про самарянина. Що сказав Ісус Христос? Як ви відноситесь до пораненого, хворого, полоненого і т. д. , так ви відноситесь і до мене. До чого я хилю. Допоможіть ближньому. Багато людей телефонують мені і радісно розказують про своє одужання. Кажуть, що лікарі не можуть повірити в такий швидкий лікувальний ефект . Про те, що п’ять років лікування антибіотиками нічого не дали. А через три місяці лікування бджолиними продуктами хвороба минулась. Я не хочу сам це все переповідати. В мене так не вийде. На сайті є розділ відгуків. Опишіть як Ви лікувались і що Вам допомогло. Це дасть більший психологічний ефект для них. Ще раз наголошую, допоможіть тим, хто ще не є здоровим. Не забувайте, слово може врятувати людину. Будьте милосердні.

Не зрозумілим для мене є феномен пророкування. І багато разів ці пророкування справджувались. Народження Ісуса Христа, розп’яття його і воскресіння. І воскрес у третій день, згідно з Писанням. Ще приклад. Феномен пророчиці Ванги. Передбачила чорнобильську трагедію. А віщі сни. Складається враження, що все запрограмоване. Станеться так, як має статись. ???

Додаток 1.

На початку вересня 2011 р. поїхав у Тернопіль до отця Василя Оприска. Для чого я туди поїхав?

1. Почерпнути духовних цінностей – добра і мудрості.
2. Вдосконалити свої психологічні знання, які знадобляться при лікуванні хворих.
3. Отримати роз’яснення з деяких незрозумілих питань

Признаюсь, що не сповідався і не причащався більше року. Чому? Були у мене ряд питань, на які я шукав відповідь. Наприклад. я вважав, що думки можуть бути погані, головне не робити щось погане. Наприклад, бачиш симпатичну жіночку. Є хто, на кого варто задивитись. Чому б не помилуватись. Творцем закладено. Але зась. Читаємо Десять Божих заповідей, п9. «Не пожадай жінки ближнього свойого».

Як кажуть, хто шукає, той знаходить. Все-таки думка і слово може матеріалізуватись, втілитись в реальність і призвести до певних дій і наслідків. Був шокований і вражений, коли побачив ці дії в реальності. Дія від думки була така реальна і чітка, що відкинула мої сумніви.

Отримав роз’яснення про пророцтво. Цитую сказане отцем Василем. «Пророцтво дане для спасіння. Ми маємо шанс не поповнити зла.»

Розказав отцеві випадок, який стався зі мною. Приїхав я до родичів, зайшов в дім, а там гості. Запитую родичку, хто вони? Каже, чотири священики і їх водій приїхали освячувати дім. Зайшов, привітався. Іде розмова. Один священик каже, хороше вино, це коли ціна його більше 300 грн. Другий розливає коньяк і каже мені Ви останні прийшли, коньяк закінчується, треба поповнити. Ведуть себе, як у себе вдома. Ще б про секс поговорили. І це священики у свого прихожанина. Я не витримав і сказав «Ви відірвались від людей, Ви не спілкуєтесь, за винятком сповіді з ними, що там вже говорити про національне виховання» Були незадоволені. Як це я так посмів.

Отець Василь каже, ви маєте приклад пророцтва, Вашими устами Господь попереджає цих священиків.

Чому б не повчитись у наших пращурів.

  1. На заході України  у широкому вжитку, як вітання є такі висловлювання: «дай Боже щастя, дай Боже здоров’я», відповідь «дякую, дай Боже і Вам». Це є імпульс позитивного, приємного. Можна навіть сказати  і оздоровчим імпульсом.
  2. Виливання розплавленого воску з молитвою, яке застосовується в народній медицині при   лікування дітей і дорослих від переляку, туги, «вроків», Чому «врок» не знімається при молитві вдома, при молитві в церкві? Скоріш за все  важливим є присутність нагрітого воску. До чого я все це веду? Чому б не використати цю інформацію при багатьох недугах? Гляньте по тексту вище. п. Оксана позбулась злоякісної пухлини. Останній раз вона у мене придбала 30 великих воскових свічок. Запитую, п.Оксано, чому так багато? Вона мило усміхнулась і сказала: я постійно молюсь при запалених свічках. Треба і собі зробити висновок.