Ціни на продукцію вказані тут »

Роздуми і запитання 8

Сократ сказав: “Я знаю, що я нічого не знаю”.

Сократ пояснював свою думку так: люди, зазвичай, вважають, ніби вони щось знають, а виявляється, що вони не знають нічого. Таким чином, виходить, що, знаючи про своє незнання, я знаю більше, ніж всі інші, стверджував він. Здавалося б, у твердженні міститься логічно суперечливе твердження: якщо людина нічого не знає, то вона не може знати і про те, що вона не знає. Це своєрідна спроба сформулювати принцип пізнавальної скромності. Його можна наочно представити наступним чином: уявімо, що все наше знання — це внутрішній простір кулі, а незнання — все, що міститься ззовні кулі. Чим більшим стає наше знання, тим більшою стає площа поверхні кулі, а отже наше «дотикання» до непізнаного.

Хто є людина? Декілька тисячоліть тому людина в руках тримала дерев’яну довбню, а тепер ядерну довбню. За змістом та сама технологія – пограбуй, вбий і заволодій. Близорука і недалекоглядна істота, яка ріже сук, на якому сидить, а саме – нищить середовище, в якому живе. Ще й зазнайкувата – «володар Землі». Останні місяці показали нікчемність і безпорадність цього біологічного виду. Дрібненький коронавірус поставив на коліна усе людство. А що буде, коли з’явиться більш смертоносний вірус? Так і недалеко до фінішної стрічки. Усе має початок і кінець. Α і Ω – поєднання першої і останньої букв класичного (іонічного) грецького алфавіту, які є символами Бога, як початку і кінця всього сущого.
Хто ми є і що навкруг нас???

В процесі життя ми стикаємось доволі часто з чимсь загадковим і незрозумілим і не все інформаційно сприймаємо. Для порівняння, собака пробігає повз розкриту книжку не розуміючи, що в ній написано і яка інформація там закладена. Так і людина, з її базовими знаннями, на даний час не може зрозуміти закони функціонування Всесвіту і багато чого іншого. А тепер конкретно по фактах з мого життя:
В 1982 році за дві доби перед народженням мого сина приснився мені сон у якому чітко, з хорошою дикцією, прозвучало наступне: «Іде Віктор …» У ті часи ще не практикувалось визначення з допомогою УЗД статі дитини. Хто мені цю інформацію надав?

В 2018 році на київській автомобільній трасі, біля 11 години дня, керуючи автомобілем на швидкості приблизно 90 км. год, я заснув за кермом. Я їхав по зустрічній смузі, але завдяки шуму уві сні (ніби звуки в результаті ударів по металевих тарілках барабану), я прокинувся і відвернув машину від лобового зіткнення. Якби це не зробив – гарантована смерть. Секунди вирішували все. Хто мене розбудив? Нагорі вирішили, що ще рано, ще дещо треба зробити на Землі. Зразу критично ставлюсь до останньої фрази. А чому нагорі? Можливо поряд, але в іншому вимірі.

Приснився мені сон, що я знаходжусь поряд з річкою і бачу як з великого чана (приблизно 1 м. куб) вискакують великі рибини і швидко по траві втікають до води, йдучи на нерест. Я деяких відловлюю і закидаю назад у чан, але це неефективно. Через два місяці зателефонував мені син і сказав, що в перспективі буде третя дитина. Роблю висновок, що мені завуальовано, раніше, ніж молоді батьки про це дізнались, була надана інформація про народження третього внука. Що це???
Подібних загадкових інформаційних дій дуже багато. Деколи аж лячно, тому, що я не розумію, як це відбувається. Важливим є те, що Хтось щосекунди тримає нас під контролем. І скоріш за все уся інформація передається через слово, через мислення.

А тепер розглянемо можливості людини прожити в доброму здоров’ї більшу кількість років. Секрет довголіття японців. Ключову роль відіграють екологічно чисті продукти і збалансоване харчування. А також важливим є вміння жити без стресу і вміти розслабитись. Медитаційні центри є дуже популярними. Знаю це тому, що сам продаю їм воскові свічки. Поряд з активним способом життя, організмові потрібний сон, відпочинок і радощі. Важливим чинником для створення душевної гармонії є молитва. … Молюсь і вірю… Молитись треба не в переповненій електричці, періодично озираючись на сторони, оцінюючи, що про тебе думають. Повинно бути відчуття спокою і усамітнення – Я і Бог. Слово може прозвучати як набір звуків, як у папуги. І інший варіант, усвідомлене слово, наділене енергією.
(Мт. 9:1-8; Мк. 2:1-12)

…Але Я доведу, що Син Людський має владу на землі прощати гріхи». І мовив Він до паралізованого: «Кажу тобі, вставай, бери постіль свою і йди додому!»
25 Тієї ж миті паралізований встав перед ними, забрав свої ноші і подався додому, прославляючи Бога. 26 Всі були вражені й хвалили Бога… Що це, як так могло статись? Чудо? Будьмо реалістами. Чудес не буває. Є нерозуміння людиною, через нестачу знань, тих процесів, які відбуваються. Параліч – це захворювання в результаті пошкодження мозкових рухових центрів або рухових шляхів центральної чи периферійної нервової системи. У словах, промовлених Ісусом: «Кажу тобі, вставай, бери постіль свою і йди додому!», закладена енергія, необхідна чакрам для процесів відновлення. Чакри поглинають, накопичують і перетворюють у необхідні типи енергій не тільки з основних енергетичних потоків, а й зовнішню енергію навколишнього середовища (людей, тварин, дерев, води і т. п.). Також вони можуть випромінювати енергію. Людина може управляти цими енергетичними процесами. Як працює енергетик – цілитель над хворим пацієнтом? Фактично ці два об’єкти за згодою входять в енергетичне спілкування, проходить дозавантаження, перетікання енергетики від цілителя до хворого в чакри, які пов’язані з хворими органами. В енергетичному «коконі» закладена вся інформація про будову і функціонування людини. При спілкуванні проходить процес відновлення пошкоджень. Це стосовно людини. Інші живі види (тварини, комахи, птахи) мають свої інформаційно-розмовні можливості. Для прикладу бджола. Засобом спілкування суспільних бджіл є, так звані, «танці». Повертаючись після розвідки у вулик, бджола виконує певні умовні рухи — «танцює». За цими рухами інші бджоли дізнаються про те, в якому напрямку і на якій приблизно відстані від вулика знаходиться медоносне місце. Також інформаційно впливовим чинником є феромони. Щоб зрозуміти, що ж таке феромони, можна згадати про гормони. Гормони – це хімічні речовини, які наче пов’язують в єдине ціле весь організм, забезпечуючи швидкий обмін інформацією між його частинами. Ту ж саму роль відіграють і феромони, тільки їх завдання – пов’язувати індивідуумів, що належать до одного й того ж виду, в пари, родини і спільноти. Влада феромонів дуже сильна, що забезпечує виживання виду. Бачив я дію феромонів, коли пролітаючого шершня я рукою збив на дно вулика. Декілька секунд було достатньо, щоб шершень був в кублі бджіл в діаметрі 5 см. Шансів на виживання у нього не було. Іще один випадок. Якось я вибраковану плідну матку ізолював в клітку, яку розмістив в кишені штанів. Через деякий час в кишені було багато бджіл. Бджоли віднайшли свою матку. Наскільки досконалою є ця комаха, що навіть через рік вона відчуває запах феромонів, котрим рій помітив гілля на якому сидів. Природні хімічні сполуки гормони в організмі людини і феромони, наприклад, у бджіл, перевірені ефективністю століттями. Штучно створені людиною хімічні сполуки, наприклад пестициди, мають сумнівну репутацію.

Людина, кожна тварина, кожна істота в світі, є збудована на електрохімії. Фактично це енергетичні об’єкти. Слово, думки – це теж енергетика. Без сумніву, живучи в спільноті, ці енергетичні фактори впливають на кожного, в тому числі і на здоров’я.

Попереду у людства ще багато відкриттів. Тим життя цікаве, що пізнаючи щось нове, ми вдосконалюємось.