Ціни на продукцію вказані тут »

Лікування туберкульозу

Лікування туберкульозу за допомогою продуктів бджільництва.

Надзвичайно корисними для здоров’я людини є не тільки мед, а й інші продукти бджільництва такі як перга, прополіс, маточне і трутневе молочко, забрус, стільниковий мед, настоянка воскової молі, бджолине обніжжя, віск і бджолина отрута. Але рідко який лікар призначає для лікування пацієнтів саме ці продукти.. Чому продукція бджільництва, яка застосовувались з давніх-давен нашими пращурами незаслужено призабуті? Це пояснюється просто, рекламою пропагується вживання фармацевтичних (хімічних) препаратів, адже фармацевтика - це великий бізнес, що приносить власникам надприбутки.

Я займаюся бджільництвом вже понад 40 років. За цей час, спілкуючись з  покупцями продуктів бджільництва, отримав багато позитивних відгуків про їх лікувальний вплив.  На основі аналізу їх інформації та власних спостережень для профілактики і лікування туберкульозу рекомендую:

Перше. Споживати продукти бджільництва, так як вони є потужними природними імуностимуляторами, які підвищують захисні сили і опірність організму людини до різних захворювань.

Друге. Для лікування туберкульозу споживайте екстракт личинок воскової молі, адже саме вона бореться з туберкульозною паличкою Коха. Лікувальний вплив воскової молі для лікування туберкульозу підтвердили учені-медики І.І. Мечніков і С.А. Мухін. І.І. Мечніков запропонував наукову гіпотезу про те, що багато хвороботворних вірусів і бактерій мають захисну оболонку, яка за своїми властивостями нагадує віск, який є стійким до хімічних впливів. Для воскової молі віск є основним продуктом харчування, який вона розщеплює своїми травними ферментами. Аналогічному впливу піддаються хвороботворні віруси і бактерії. Як результат – вони стають нешкідливими. У препараті присутні компоненти, що стимулюють ріст і розмноження клітин, сприяють загоєнню туберкульозних каверн у легенях.

Екстракт личинок воскової молі має виражену захисну дію на органи дихання, поліпшує дренажну функцію бронхів (муколітичний, протизапальний, бронхорозширюючий ефект) і тому ефективний при лікуванні бронхіту, бронхіальної астми, алергії, пневмонії. У педіатрії екстракт застосовується в лікуванні бронхолегеневих захворювань, у тому числі і з астматичним компонентом. У хворих нормалізуються показники крові, параметри імунної системи. При застосуванні препарату настає швидке і помітне поліпшення стану здоров’я, усунення бронхоспазму, зникнення хрипів, нормалізація показників загального аналізу крові (рівня еритроцитів, вмісту гемоглобіну і ретикулоцитів), газового складу та кислотно-лужної рівноваги, спірометричних показників, підвищення осмотичної резистентності еритроцитів.   (детальніше див. http://medperga.com.ua/voskova-mil-0).

Третє. Разом з восковою молю, для лікування туберкульозу необхідно споживати також натуральний антибіотик – прополіс в двох варіантах: натуральний (маленьку щіпочку приклеїти до десни в ротовій порожнині на дві доби) і настоянку спиртову прополісу. 20-40 крапель настоянки додають до теплого молока або води і приймають три рази на день за 30 хвилин до їди. Прополіс діє як антибіотик, сприяє заживленню виразок і ерозії, ліквідовує запальні процеси, виводить токсини (детальніше див. http://medperga.com.ua/propolis).

Четверте. Для лікування туберкульозу разом з восковою молю і прополісом слід вживати пергу, яка суттєво впливає на роботу серцево-судинної системи. Завдяки калію, який є в перзі поліпшується робота серцевого м’яза, нормалізується обмін речовин і виведення токсинів. Дозування перги: – при захворюванні, необхідно споживати  по 5 гр перги, три рази на день.
- при профілактиці  -  2-5гр. на добу для дорослої людини, для дітей – від 1 до 1,5гр. на добу. Бажано приймати вказані дози частинами, по два-три рази на день, не пізніше 18 години.

П’яте. Для досягнення позитивного і стабільного результату в лікуванні туберкульозу необхідно споживати ці продукти на протязі 1–1,5 року.

Перші ознаки поліпшення здоров’я (стабілізація температури до норми і відсутність кашлю), при використанні моїх рекомендацій, наступають вже через п’ять днів. Ще не менш важливе. Психологічний стан людини, потрібно вірити і боротись з недугою. Треба активно жити, насолоджуватись життєвими радостями і прагнути щасливого майбутнього.

Чи ви готові покращити своє здоров’я та підвищити свою працездатність? Чи ви бажаєте отримати професійну пораду від пасічника по застосуванню продуктів бджільництва для підсилення імунної системи, щоб не хворіти і насолоджуватись життям?

 Замовити бджолопродукти ЗАРАЗ!

Інформація від клієнтів:

17.10.2010 р. Інформація від хворого на туберкульоз. Олег, Донецьк. Запущена форма туберкульозу. Лікувався настоянкою воскової молі плюс прополісом в двох варіантах. Лікуванням був задоволений. Поліпшився настрій і апетит. Почав набирати вагу. Жартуючи в телефонній розмові сказав: «а я уж собирался умирать». Через певний період вказані ліки вичерпались і п. Олег вирішив повернутись до фармацевтичних препаратів. Стан здоров’я значно погіршився. Зателефонував. Знов просив надіслати йому настоянку воскової молі.

17.10.2010 р. Інформація від хворої на туберкульоз. Тетяна, Волинська обл.. Лікується настоянкою воскової молі. Прополіс використовує в досить оригінальній формі. А саме: просочила на водяній бані подрібнений прополіс в одежу (жилетку), в якій спить. Настрій хороший. Лікуванням задоволена. Знов просила надіслати їй настоянку воскової молі. Проаналізуємо цей варіант використання прополісу. На мою думку, коли використовувати прополіс через ротову порожнину, лікувальний ефект повинний бути більшим. Чому? Перебуваючи в ротовій порожнині частина випарів прополісу попадає в легені. Дальше, попадаючи в органи травлення, проходить процес всмоктування в організм. Це всмоктування на мою думку більш ефективне ніж через шкіру при використанні просоченої прополісом жилетки. Не заперечую проти використання одночасно прополісу цих двох варіантів. Думаю, що лікувальний ефект підсилиться.

Зверніть увагу. П. Тетяна шукає методи впливу на недугу, бореться, вірить в своє одужання. Це дуже важливо. Психологічний стан важливий фактор для одужання.