Ціни на продукцію вказані тут »

Маточне молочко

маточне молочко купити

Ми також виготовляємо мед з маточним молочком.

Це робиться наступним чином. В період активного розвитку бджолосімей (травень – липень) видаляються маточники з рамок. З них видаляються личинки. Дальше ці маточники закидаються в скляну стандартну тару 0,5 л., в якій уже є мед і перемішуються. Мед є консервантом, який забезпечує збереження лікувальних якостей маточного молочка. Ціна даного продукту розраховується наступним чином: ціна 0,5 л. меду (80 грн.) плюс ціна за маточники. Кожний маточник оцінюється в 10 грн. Наприклад, якщо в мед поміщено 30 маточників, то в загальному буде 100+30х10 = 400 грн. Цей продукт необхідно зберігати в холодильнику.

Маточне молочко можна замовити по телефону +38 098 6387875 або по емейлу medperga@gmail.com прямо ЗАРАЗ!

Маточне молочко. Це речовина, яка без напруги працює всередині клітини. Максимально ефективно маточне молочко  діє  в комбінації з медом. Це мабуть найліпший продукт, який існує на планеті Земля. У бджолиній сім’ї з однакових яєчок, знесених маткою, розвивається бджола і матка. Різниця в кормі. Для того, щоб розвинулась матка, яєчко годують тільки маточним молочком.

В результаті робоча бджола в активний період життя живе приблизно півтора місяця. Матка живе сім- вісім років. Бджола не може відкладати яєчка, репродуктивна система у неї не розвинена. У матки розвинена репродуктивна система і вона здатна відкладати яєчка. Матка в півтора рази більша, ніж робоча бджола. Ось який значний вплив маточного молочка. Навіть, якщо мікродози маточного молочка потрапляють  в організм людини, цього достатньо, щоб в організмі відбувалися дуже потужні позитивні  процеси, в тому числі блокуються онкологічні процеси, мутація клітин.

Маточне молочко

Онкологічні захворювання можна вилікувати, тобто, можна позбутися цієї недуги. В організмі запускаються  зворотні процеси. Давайте прослідкуємо, коли в клітині організму починається мутація?  Наукою доказано, що це проходить під впливом трьох факторів.  По-перше, при зміні якості міжкліткової рідини (значному забрудненні), що призводить до зміни швидкості циркуляції цієї рідини. По- друге,порушення проведення нервового імпульсу, тобто в клітці немає зв’язку з головним мозком (прямого і зворотнього). По-третє, внаслідок дефіциту кисню. В маточному молоці є кислота, яка стимулює попадання кисню в клітину організму. З шести, наукою доказаних теорій причин мутації клітини організму, п’ять проходить через нестачу кисню.

В нормі кисень в організм людини попадає через легені. Чому порушується цей процес? Організм людини здатний перебудовуватись, – самовідновлюватись. У нас є механізм адаптації. Ми щосекундно скануємо навколишній простір, гармонійно в нього вписуємось і в залежності від цього змінюються біохімічні процеси. Якщо навколишній простір буде мати на нас негативний вплив, якщо не буде чистого повноцінного харчування, то це вплине на біологічні реакції організму.

Маточне  молочко  є  завжди незамінним продуктом бджільництва  у житті людини.

Маточне молочко можна замовити по телефону +38 098 6387875 або по емейлу medperga@gmail.com прямо ЗАРАЗ!

Інші натуральні бджолопродукти можна замовити ТУТ! >>>