Ціни на продукцію вказані тут »

Наша пасіка

Natural Apiary

Наші продукти бджільництва походять з нашої сімейної пасіки, розташованої далеко від промисловості в екологічно чистому і незабрудненому лісовому масиві Західної України. Отриманні знання за підтримки суворого дотримання технології і гігієни праці допомогли забезпечити найвищу якість наших продуктів бджільництва. Пасічник третього покоління Стефанишин Володимир, з більш ніж 40річним досвідом у бджільництві, виробляє і застосовує продукти бджільництва (мед, личинкове молочко, настоянку воскової молі, пергу, прополіс і інші продукти бджільництва) для поліпшення здоров’я своїх клієнтів. А починаючи з 2008 року ми змогли оздоровити багато пацієнтів з важкими формами туберкульозу та з іншими хворобами.   Ми є офіційним членом Братства місцевих бджолярів у Львівській області.

Наша сімейна пасіка розташована в екологічно чистому лісовому районі у Львівській області Західної України без будь-яких слідів пестицидів або гербіцидів. Пасіка складається з приблизно 80 бджолосімей, розміщена в екологічному і природному середовищі (в лісі) – завдяки цьому в наших продуктах бджільництва відсутні сліди антибіотиків або хімічних речовин. Наші продукти бджільництва виробляються в натуральному вигляді, без будь-якої термічної обробки і без консервування.

Такий підхід до бджільництва забезпечує найвищу якість продуктів бджільництва для наших клієнтів. Ми розуміємо, що задоволений клієнт залишиться з нами протягом тривалого періоду часу. Таким чином, ми робимо все можливе, щоб зберегти високу якість наших продуктів бджільництва.

Natural Apiary

Які продукти бджільництва можуть покращити Ваше здоров’я?

Що можна зробити прямо ЗАРАЗ?

Чи ви готові покращити своє здоров’я та підвищити свою працездатність? Чи ви бажаєте отримати професійну пораду від пасічника по застосуванню продуктів бджільництва для підсилення імунної системи, щоб не хворіти і насолоджуватись життям?

Замовити бджолопродукти ЗАРАЗ!

Замовити бджолопродукти можна по телефону +38 098 6387875 або по емейлу medperga@gmail.com прямо ЗАРАЗ!