Ціни на продукцію вказані тут »

Забрус

Оце так диво забрус

Той, кому доводилось бачити щільник, дощенту заповнений медом, звернув увагу на те, що він запечатаний восковими кришечками. Під час викачування меду пасічник їх зрізає разом із верхівкою чарунки і частиною меду. Оце і є забрус.

Всесвітньо відомий американський лікар Д.С.Джарвіс у книзі «Мед та інші природні продукти» чимало місця відводить забрусу, розповіді про його цілющі властивості. Зокрема, в разі гострої нежиті він рекомендує жувати забрус по 15 хвилин, не менше 5 разів на день. І, мовляв, за два дні ви забудете про хворобу.

Аби запобігти рецидивам, Джарвіс рекомендує жувати забрус раз на день протягом тижня. А для профілактики захворювань, особливо дітям, на грип, гайморит, нежить, тощо, радить вживати його раз на день з вересня по червень.

Віск, що залишається після прожовування можна проковтнути – від цього лише користь Дивись статтю “Віск
Знаний в Україні винахідник, вчений бджоляр В.Соломко дійшов висновку, що забрус – набагато ефективніший, порівняно зі звичайним медом, не лише під час лікування захворювань верхніх дихальних шляхів, а й інших органів. Крім того, на відміну від аптечних препаратів, він не викликає алергії, а також збудники хвороб не звикають до нього. Жування забрусу сприяє щедрому виділенню слини, яка підвищує секреторну і моторну функції шлунка, компоненти забрусу поліпшують обмін речовин в організмі, позитивно впливають на кровообіг, працездатність людини, відновлення функцій залоз внутрішньої секреції.

Інший відомий український бджоляр І. Волюшкевич на власному досвіді упевнився, що жування забрусу позитивно впливає на стан зубів. «У всякому випадку я,- пише він, – як почав жувати забрус (понад 20 років тому), то забув дорогу до зубного лікаря, і у свої 76 літ обходжусь своїми зубами, тими, які ще не встигли вийняти дантисти: їх я відвідував до того, як ознайомився із книгою Д. Джарвіса, за що я йому буду вдячний усе життя».

То в чому ж полягає лікувальна сила забрусу? Вчені дослідили, що,Забрусзапечатуючи щільник, бджоли використовують особливу речовину, до якої входять секрети їх воскових і слинних залоз, прополіс, пилок. Отже, кришечки щільника за своїм складом мають значні переваги над звичайним воском, бо є сумішшю біологічно активних речовин, які і впливають на організм людини. Але не тільки це. Давно відомо, що щільниковий мед має набагато вищі лікувальні властивості, ніж центрифугований (від качаний).

Вчені інституту бджільництва імені П. Прокоповича виявили, що в щільниковому меді в кілька разів більше особливого ферменту – лізоциму, який має надзвичайний вплив на зміцнення імунітету. Скажімо, в материнському молоці лізоциму більше, ніж у коров’ячому, у 3000 разів. Тому діти, яких годують грудьми, як правило, не сприйнятливі до багатьох інфекційних хвороб. Материнське молоко – чи не найперші ліки в разі запалення в немовляти слизової оболонки очей та носа.

Вчені з’ясували, що найбільше лізоциму бджоли додають до меду перед його запечатуванням. Мабуть, щоб краще зберігався. Відтак основна частина речовини з високою біологічною активністю під час відкачування меду потрапляє в забрус – ножем зрізають верхню частину чарунки разом із медом. Отже, майже весь лізоцим потрапляє в забрус. Звідси й високий лікувальний ефект цього дивного продукту.

Не важко дійти висновку, що щільниковий мед кращий за відкачаний мед, а забрус кращий за щільниковий мед. Шкода лише, що через нашу неосвіченість він не доходить до споживачів. У західних країнах, до речі, та навіть і в Києві, забрус на ринках у півтора-два рази дорожчий за центрифугованого меду. Люди знають за що гроші платять.

Витяг з статті Григорія Фастівця, м. Буринь, газета ЖИТТЯ №12 (220), 20.03-06.03, 2008 р.

Чи ви готові покращити своє здоров’я та підвищити свою працездатність? Чи ви бажаєте отримати професійну пораду від пасічника по застосуванню продуктів бджільництва для підсилення імунної системи, щоб не хворіти і насолоджуватись життям?

 

Замовити бджолопродукти ЗАРАЗ!