Ціни на продукцію вказані тут »

Шлях оздоровлення

Щоб  знайти свій шлях, важливо усвідомити, хто ми і, що навколо нас.

Людина створена за образом і подобою Божою, тобто ми в собі як голограма, зберігаємо всі елементи світобудови, всі елементи Всесвіту і в той же час входимо як елемент у систему більш велику, яка знову це повторює на кожному вищому рівні. Людство ніби утворює єдиний мислячий колективний організм із загальною планетарною свідомістю. У природі прикладом такого колективного організму із загальною свідомістю є бджоли і мурахи.

Людина – це цілісна система, яка має три рівні: Дух (надсвідомість), у Духа є душа, яка знаходиться у фізичному тілі.

Дух – це часточка іскри Божої, це вічний невгасимий вогонь просвітлення по життєвій дорозі. Духовність у своїй суті є пробудженням внутрішньої дійсності нашого створіння, нашої душі, внутрішнє прагнення пізнати, відчути і ототожнити себе з нею, увійти в контакт з вищою дійсністю і об’єднатися з нею, і як наслідок цього контакту – перетворити всю нашу істоту на нову, в нову особистість, в нову природу. Коли людина прагне спілкування з Богом, коли вона молиться Духом, у неї не монолог, а діалог з Богом. Якщо би ми хотіли Духом оцінити конкретну ситуацію, Дух би сказав: « подумай, що Бог тобі говорить, випадковостей немає, все має свою логічну причину». Не є важливим, що тобі стається в житті, важливим є те, ким ти стаєш переживши це, що ти з цього зрозумів. Бог нам створює обставини, щоб ми задумались, зробили висновки і змінилися. На моєму життєвому шляху таке бувало не раз.

Фізичне тіло будується з клітин, з яких формуються органи. Воно функціонує і розвивається як система, при умові присутності в ньому Духа і душі, гармонії у взаємовідносинах і достатньому поступленні енергії.

Всі тіла у Всесвіті мають своє випромінювання, свою ауру, свою польову структуру. У таких полях закладена повна інформація про властивості і структуру цих тіл. Все живе на землі несе в собі заряд власної енергії та інформації, поглинає її з навколишнього світу і ділиться з ним своїм.

Дослідження показують, що навкруг людини є енергетичний багатошаровий «кокон», який  властивий тільки живій людині і має різну природу і походження, а саме, біополе – це енергетична оболонка, утворена енергетикою фізичного тіла, її органів і систем, і – енергетичний (чакровий) каркас. Скоріш за все тут проживає Дух і душа. Зміна біополя пов’язана із змінами у фізичному тілі, а також впливом зовнішніх енергетичних чинників. Функції біополя захисні.
чакри

Енергетичний каркас – це потік енергії, яка має спіралеподібну структуру з віссю вздовж хребетного стовпа, в якій є головний енергетичний канал з боковими притоками, які виходять на поверхню тіл аури закінчуючись конусоподібними полюсами (чакрами). По головному енергетичному каналу проходять два основних енергетичних потоки:  висхідний – це енергетичний потік з Землі, яка входить в першу (корінну) чакру, проходить через усі чакри людини живлячи тіло людини і вивільнюється в Космос; спадний – це енергетичний потік з Космосу, який входить в сьому (коронну) чакру, проходить через усі чакри людини, живлячи духовну складову і самосвідомість. Завдяки цим потокам передається і отримується інформація з енерго інформаційного поля Всесвіту (ноосфери).

Якщо людина не прагне до вищого, у неї в основному розвиваються три нижніх чакри (1, 2 і 3). Це чакри більшості людей. Вищі чакри (5, 6 і 7) пов’язані з духовною природою людини. Четверта чакра проміжна і встановлює рівновагу між фізичною і духовною природою людини. Кожна чакра має свою сферу впливу. Чакрова еволюція і стан здоров’я в значній мірі залежить від енергетичної достатності, духовності і свідомості.

Чакри поглинають, накопичують і перетворюють у необхідні типи енергій не тільки з основних енергетичних потоків, а й зовнішню енергію навколишнього середовища (людей, тварин, дерев, води і т. п.). Також вони можуть випромінювати енергію. Людина може управляти цими енергетичними процесами. Як працює енергетик – цілитель над хворим пацієнтом? Фактично ці два об’єкти за згодою входять в енергетичне спілкування, проходить дозавантаження, перетікання енергетики від цілителя до хворого в чакри, які пов’язані з хворими органами. В енергетичному «коконі» закладена вся інформація про будову і функціонування людини. При спілкуванні проходить процес відновлення пошкоджень.

Свідомість – це вища форма відображення дійсності, пов’язана з психікою людини, абстрактним мисленням,  світоглядом, самосвідомістю, самоконтролем своєї поведінки і діяльності та передбачування  результатів останньої. Дев’яносто відсотків усіх наших бід – у нас же самих, у нашій свідомості. Свідомість є своєрідним поєднанням і узагальненням усіх простіших форм відображення реальності, а саме: сприйняття, відчуттів, уявлень, почуттів, понять, дій. Від того, як ми сприймаємо і яка наша реакція на зовнішні фактори впливу, залежить наше здоров’я.

Здоров’я досяжне для кожного і є результатом знань та віри, відповідальності і цілеспрямованості. Людина є здоровою, якщо вона гармонійна з природою і Всесвітом. Хвороба – це попередження про те, що ми неправильно живемо, це випробування. І людина не завжди досягає успіху. Тут недостатньо сказати «я хочу бути здоровим», деколи шлях виздоровлення тернистий і не- легкий. Але результат вартує  праці. Здоров’я – це неоціненний скарб.

З давних-давен наші предки в народній медицині  широко практикували «виливання воску» для встановлення діагнозу та лікування переляку, туги, сновидності, «вроків». Я сам переконався у ефективності цієї процедури. Детальніше. В діагностичному центрі перевірив енергетику «кокона» за допомогою електродів, які встановлювали на ноги, руки і інші частини тіла і вимірювального приладу з шкалою і стрілкою. В нормі, параметри вимірів повинні бути однаковими з правого і лівого боку відносно хребта. У мене вони були неоднаковими. Перевірився ще в іншому діагностичному центрі. Ті самі результати. Дані записав і зберіг. Висновок –енергетичний «кокон», пошкоджений. Порадили пройти процедуру «виливання воску». Жінка (цілителька), при молитві, над головою в тарілку зі свяченою водою вилила розтоплений світло-жовтий віск. Віск став темного кольору. Промовила: «Ви отримали значну порцію зла». Вдруге провела цю процедуру і показала мені тарілку з воском, на якій я чітко, як на фотографії, побачив три поламані хрести на старому цвинтарі. Промовила, тут, з під цих хрестів взяли землю і підсипали Вам під двері. Ще доповнила, що це зробила жінка, вказала її вік і тоді, коли це було зроблено у мене були великі фінансові втрати. Втретє провела процедуру «виливання воску». Розтоплений віск був світло-жовтий і після процедури залишився таким же. Жінка промовила: «врок» знято. Ще порадила на протязі 12 днів нікому з квартири нічого не позичати. Шкідницю буде боліти і вона буде прагнути контакту. В цей же день перевірив енергетику «кокона», показники були в нормі. І як тут не повірити? Своїми очима бачив покази приладу. Є заміри до зняття «вроку» і після зняття його.

Ще один випадок, пов’язаний з воском. Прийшли до мене мати з дочкою, симпатична, молода, круглолиця, ніколи б не подумав, що хвора на туберкульоз легенів. Попередньо мати по телефону розповіла, що в дочки бувають нервові зриви, які приводять до істерики і плачу. Результат лікування «фармацевтикою» ніякий. Довго розмовляв з ними. Старався зрозуміти причину захворювання. Тяжко здобувати інформацію, не завжди людина легко відкривається. Все -таки здобув інформацію. Чоловік покинув і молода жінка дуже перейнялась. Резюме. Якщо не викине сміття з голови, не вилікується. Ці переживання її спалять. Дуже емоційна і вразлива. Що мене вразило? Мати  цієї дівчини зайшла за ліками до моєї квартири, в якій яскраво, повноцінно горіла воскова свічка. Весь період поки ця жінка була в мене в квартирі свічка майже гаснула. І тільки вона вийшла з квартири свічка знову повноцінно, яскраво запалала. Що це? Негативна енергетика. Свічка спалює негатив.  Мати дуже любить дочку і дуже переживає через її проблеми.…Звертаюсь до дочки. Я знаю, що Ви прочитаєте ці рядки. Пройшло приблизно півроку після першої нашої зустрічі. Що маємо? Додалось ще одне захворювання. А Вам тільки 29 років. Усі, хто дослухається до моїх порад і діють за моїми рекомендаціями, стають здоровими. Не обманюйте себе. Ви звиклись до стану залежності від минулого оманливого щастя і це стало для Вас нормою.  Звільніться від цих думок. Виріжте  їх зі своєї пам’яті. Отже, не було щастя в сім’ї і не варто за цим тужити. Напишіть на листочку паперу великими буквами: «Це була помилка», пожмакайте цей листок і викиньте у смітник, самі винесіть це сміття з квартири. Після цього скажіть: «Попереду тільки хороше». Не забудьте, кожну неділю на природу, там де я Вамі порадив. Я Вам дав ключ від квартири ,де живе здоров’я, де живе щастя. Кожний вечір насолоджуйтеся, споглядаючи палахкотіння полум’я воскової свічки.  13.11.2016  Привітала мене з днем народження, побажала багато хорошого. Щаслива, здорова, має коханого чоловіка, радіє життю.

Коли я сам в квартирі і запалюю воскову свічку, зразу ж відчуваю, що я не сам, відчуваю енергетику свічки. Коли свічку загасити, це відчуття пропадає.

Ще один випадок, пов’язаний з восковою свічкою. п. Андрій, практикуючий лікар – психолог, який навчався п’ять років серед  монахів Тибету (див. http://medperga.com.ua/zhyttjevi-vypadky/ п.2, коли працював з пацієнтом по оздоровленню, завжди запалював воскову свічку, яку приносив пацієнт. Своєрідний енергетичний захист.

Ще одне, що я використовую з практики п. Андрія, намалюйте або напишіть на папері те, що Ви бажаєте, покладіть це на видному місці і результат буде. Слова п. Андрія: «не знаю як воно діє, але воно діє». Наприклад такий текст: «Я буду здоровий, я все роблю, щоб це настало, бажано додати короткий опис того, що ви робите (прогулянки, спілкування з природою, психологічні тренінги і інше, своєрідний план дій». І ні краплини сумніву.

Знайома розказала, що має проблему з сином Андрієм (недостатній рівень потенції), не може завести сім’ю. Кажу, нехай зайде, поговоримо. Зайшов, попрацював над ним як психолог, призначив оздоровчі продукти бджільництва і відчув, що результат буде. Визначити це не складно. Якщо людина вірить, що успіх буде, якщо вона готова робити все, що необхідно, щоб так і сталось, так воно і буде. Трошки більше ніж через рік п. Андрій відвідав мене і прямо з порога дверей включив мобілку і показав фотографії. Це моя дитина, а це моя дружина. Повторюсь … Зможете зробити і Ви! Якщо будете вірити – то будете робити такі справи, які Я роблю, і ще більші будете робити! – Говорить Бог (див. Іоан. 6.28).

Перегляньте відео про “Ефект плацебо – Розгадай таємницю”:

Зверніть увагу, в кінці, про лікара Альберта Мейсона. Лікар повинен вірити, що він вилікує захворювання. Маленький сумнів – це шлях до невдачі.

Думка і слово – це надзвичайно впливові чинники на людину, на її здоров’я, на її життя в суспільстві, на її вдосконалення. Я був присутній, коли слово вбило людину. Слово може зробити людину щасливою. Слово може вилікувати людину. Слово може зробити людину хворою. При цьому дуже важливо стан пацієнта  і енергетика думки і слова, висловлена до пацієнта.

Наведу приклад зі своєї практики. Інформація про хворого: мужчина, вік приблизно 60 років, захворювання суглобів, пересувається тримаючись за стіну. На початку розмови сказав мені, що медицина безпомічна. Каже далі: «Мене вже возили до ворожки». На що я йому сказав з іронією «ну Ви знали, куди поїхати». Він продовжує «почекайте, вона мені сказала, що приїде пан зі Львова і вилікує мене». Я продовжую «оце я і приїхав». Що маємо, людина готова до сприйняття інформації і надзвичайно вірить в успіх. Що далі. Попрацював як психолог, назначив необхідні процедури і при виході з кімнати сказав наступне: « через тиждень, щоб ви ходили». Через три дні телефонує зять хворого і каже «тесть вже по вулиці ходить». Через рік приїхала до мене дочка і купила настоянки для процедур. Роблю висновки. Оздоровчий ефект відбувся, рік досить великий кусень часу, але основне, що дало успіх – це п’ять слів «через тиждень, щоб ви ходили», які вцілили в підсвідомість.

Наступна тема. В моїх сусідів за пів року по черзі померли два сини до пенсійного віку і батько. Священник на похороні сказав: «Чомусь я зачастив  з такою місією до цієї родини». Є такі випадки, коли цілі роди вимирають. Є ще багато затяжних невдач у сім’ях. Є таке поняття як «карма». До сьомого коліна. Надзвичайна загадка. Не все розуму людини досяжне. Але попробую викласти як я це розумію. Є теорія, що один з шарів енергетичного «кокона» людини є кармічним. Що може пошкодити цей шар? Тільки енергетика. Концентрована думка, емоційно висловлене слово і візуалізація об’єкта. Об’єкт може бути на другій стороні земної кулі. Ціль буде швидко досягнута. Цей вислів може бути як наслідок гріховних дій і не тільки. Тут може бути і заздрість і злоба і інше.  «Щоб тобі…», Щоб в тебе…» Ця енергетика прилипає як вірус до енергетичного «кокона» об’єкта і пошкоджує його або блокує якісь функції. Резюме. Будьте обережні при висловлюванні. Генеруйте тільки добро. До речі, зробивши добро Ви в майбутньому отримаєте теж добро. Сам переконався. А було так. Допоміг я п. Володимиру (див.  http://medperga.com.ua/tse-zagadkove-pro-yake-my-tilky-zdogaduemos/ ), посередині. Тепер про п. Володимира. Злоякісна пухлина. Пройшов хіміотерапію… Батько п. Володимира особисто прийшов до мене і сказав: «п. Володимир, дякую вам за те, що Ви врятували єдиного мого сина». Мені було надзвичайно приємно. Що було дальше. Пройшло більше року. Літо. Заміський будинок з монолітним арматурним бетонним перекриттям, в якому я проживаю в пасічницький сезон і майструю при необхідності пасічницький інвентар. Вечір, йде сильна гроза з блискавицею, шум неймовірний. Відкрив двері назовні, захотів озону. Щось майструю на кухні. І тут зателефонував п. Володимир, кажу йому, почекайте, закрию двері в кімнату, бо нічого не чути. Тільки закрив двері, а це було через декілька секунд, почув шипіння і запах горілої електропроводки, посипалась з стелі штукатурка, погоріли електричні лампочки. Що сталось? В будинок зайшла кульова блискавка, закривши двері я ізолював себе від неї. Блискавка перейшла на горище і розрядилась на арматуру перекриття. Штукатурка відвалилась у тих місцях, де електропроводка була підв’язана до арматури. Зразу ж зателефонував п. Володимиру і подякував йому, що він врятував мені життя.

Необхідно усвідомити важливі істини:

- що здоров’я фізичного тіла залежить від енергетичної, емоційної, інтелектуальної та духовної сфер людини;

- людина є здоровою, якщо вона цілісна та гармонійна з Природою й Космосом, живе у відповідності зі своїми духовними завданнями;

- хвороба не є великим злом, яке необхідно негайно викорінити будь-яким чином, хвороба є сигналом до трансформації, вказівкою повернути в потрібному напрямку;

- здоров’я – не просто відсутність хвороби, а внутрішня життєва динамічна сила, що протистоїть хворобі;

- дійсне здоров’я досяжне для кожного. Це лише результат знання та віри, відповідальності та цілеспрямованості. Людина може бути здоровою настільки, наскільки вважає це для себе можливим.

Проаналізуємо по черзі декілька наступних висловів приречених на поразку людей:

 • “Бог вирішив забрати мене до себе.”
  Фактично людини змирилась з тим, що пора помирати.
 • “Чому Бог мене так покарав. Дехто займається проституцією і без проблем може завагітніти і народити дитину. А я така порядна, ходжу до церкви і не можу мати дітей.”
  Ніхто Вас не карав, усе залежить від Вас самих. Шукайте причину захворювання, це крок до успіху. Взнавши  причину можна відповідно реагувати.
 • “Ми ввечері всією родиною молимось за моє здоров’я. Я кожної неділі відвідую церкву, а здоров’я не покращується.” Зауважте, вислів вимогливо претензійний.
  Коли Ісусу Христу було важко, він усамітнювався ідучи в пустелю і наодинці молився. Ми кожний маємо інформаційний зв’язок з світовим розумом, де записується уся інформація про те, як ми живемо. Тільки наодинці і тільки щира молитва дає результат. Молитва в церкві при літургії підсилює ефект спілкування з Богом.
 • “Помоліться за мого зятя, щоб він перестав пити горілку.”
  Результат прогнозований. Усе залежить від самої людини.

Т.Г. Шевченко, І.Я.Франко, Леся Українка і багато інших особистостей та індивідів, які гідні  називатись людиною. Є багато таких, які теж претендують, щоб називатись людиною. Але це людиноподібні. Про них дальше.

Оправдальне інтерв’ю самого Тітушко Вадима, див. http://www.youtube.com/watch?v=IbeJqWers9o , який каже наступне: «…спорт в Україні …зовсім не оплачуваний …спортсмени шукають різні способи заробітку …на мітингах …за 250 грн …я журналістку взагалі не бив, я її просто рукою штовхнув …я як би нормальний адекватний… Продукт системи, яка його знедолила і обікрала, а він їй служить за кусок кістки і ще й каже, що він нормальний. А що він бачив? Це раб, це зомбований робот.

30 листопада 2013 беркут розігнав Майдан у Києві, армагедон, по- звірячому,як вони кажуть зачистили. Див.  http://www.pravda.com.ua/news/2013/11/30/7003683/

А у нас, на Заході, хіба таких мало? Понадягають вишиванки і хизуються цим, а всередині гниль. Люблять в сонячну погоду носити фани. Майдан у Києві споглядають, сидячи на м’якому дивані коло телевізора, як футбольний матч і копійки не кинуть у загальну добру справу.

Життя дуже коротке. Прийде час відповідати. Одна з заповідей Божих, Люби свого ближнього твого, як самого себе. І не буде виправданням те, що не знав цього, ще не читав про це.

Ми багато говоримо про те як жити краще, як бути досконалішим. Порад дуже багато. Насамперед, людина повинна усвідомити наявність Творця  і стати співтворцем і жити в гармонії з Творцем. Тоді все зміниться в цьому світі, ми станемо іншими і світ стане іншим і тоді зникне дуже багато проблем цього світу і наші особисті, і суспільні. Зміниться на краще екологія, перш за все, зміниться екологія нашої душі.

08.01.2014 Дякую за критику. Запропонували зняти матеріал про виливання воску. Аргументують це тим, що це ворожіння.

Матеріал з Вікіпедії. Ворожі́ння — прийоми чи обряди, що наявні в культурах багатьох народів і начебто дозволяють дізнатися майбутнє, пізнати непізнавані людським розумом сторони дійсності тощо. Акцентую увагу на … пізнати непізнавані людським розумом сторони дійсності тощо. Розум даний людині частково і для того, щоб вона пізнавала дійсність і робила відповідні дії. Якщо молитва, свячена вода і віск помагає при оздоровленні, то це творіння добра, чому б не використати? Не треба бути в  зашореності. Людина ще дуже мало знає про себе і про Всесвіт. Вивчайте, пізнавайте і творіть. Життя коротке. Живіть по 10 заповідях Божих.

04.02.2014 Додаткова інформація про воскову свічку.

Прийшов до мене купити  продукти бджільництва поважний чоловік, вчений, визнаний в багатьох закордонних вищих навчальних закладах, у свої 80 років керівник декількох проектів в Україні та за кордоном, цікавий співбесідник. Знаю, що в нього проблема зі здоров’ям, злоякісна пухлина. На початку розмови я запалив воскову свічку. Розмовляли приблизно півтора години. Почали розмову про його цікаві розробки, про успішні дослідження,  про його відрядження і т д. Йшла активна цікава розмова. Я увесь час споглядав на полум’я свічки. Прекрасно горить. Звернув на це увагу співбесідника. Далі я розмову перевів на його проблеми по здоров’ю.  Він розказує: «Вдень активно працюю і забуваю про своє захворювання, а приходить ніч, пробуджусь і думаю про це». Після цих слів полум’я свічки раптово значно зменшилось. Звернув на це увагу співбесідника. Він був здивований. Його здивування значно збільшилось, коли в кінці розмови ми перейшли на веселу тематику і свічка знову повноцінно запалала. Що це, вона розуміє про що ми говоримо?

Я роблю висновок. При переживаннях людина генерує і викидає навкруг себе шкідливу енергію, одночасно послаблюючи свої енергетичні чакрові запаси. Полум’я воскової свічки знищує , негативні паразитуючі утворення і вкраплення в енергетиці та аурі людини. Вносить нову енергію в енергетику людини і трансформує її, видаляючи все зайве. Віск є унікальним провідником, який може «вбирати» енергію та інформацію. З реакції свічки, за кольором потоків воску, за формою застиглого воску можна визначити ступінь тяжкості негативу.