Ціни на продукцію вказані тут »

Воскова міль

Воскова міль проходить три стадії розвитку: метелик, гусінь, лялечка.

Самка відкладає яєчка. З них при температурі 30-36°,  через 8-10 днів народжується гусінь, попелястого кольору з коричневою голівкою. При тій же температурі гусінь воскової молі живе до місяця, потім до двох тижнів перебуває у стадії лялечок і дає нове покоління метеликів. Живиться метелик і гусінь восковими щільниками, які служать їм вуглеводною їжею, а азотисті речовини вони отримують з хітинових сорочок личинок і лялечок бджіл та перги, які поїдаються ними разом з воском. Кожна гусінь вимагає для свого розвитку близько 0,4 г воску.

Завдяки ферментам, біохімічним речовинам, воскова міль здатна розчинити віск і використовувати його як корм. Хвороботворні віруси і бактерії мають захисну оболонку, яка по своїх властивостях нагадує віск. Травні ферменти воскової молі розчиняють ці захисні оболонки. Хвороботворні віруси і бактерії знищуються.

Виготовляю два варіанти настоянки личинок воскової молі:
1. Спиртова настоянка личинок воскової молі, екстракт воскової молі виготовляється наступним чином. В аптечні флакони темного кольору заливається 40% спиртовий розчин і додаються  личинки воскової молі (40шт) (15%). Личинки воскової молі у віці 20-27 діб.
2. Спиртова настоянка личинок воскової молі та їх метаболітів (продуктів життєдіяльності), екстракт воскової молі та їх метаболітів виготовляється наступним чином. В трилітрову скляну посудину заливаю 40% спиртовий розчин і додаю метаболітів, з розрахунку 100 мл до 20 г . Настоюю цей продукт п’ять діб і фільтрую. Утворюється напівпрозора оливкового відтінку рідина, яку розливаю в аптечні флакони темного кольору. В ці ж флакони ще додаю личинок воскової молі (40 шт) (>15%). Личинки воскової молі у віці 20-27 діб. В цьому випадку повинна бути більша витяжка ферментів.

Перед тим як виготовляти настоянку №2, я проконсультувався з лікарями, які закуповували в мене настоянку №1 для лікування своїх пацієнтів. Відповідь була наступна: ми задоволені лікувальними властивостями цього препарату. Це добре.
Але давайте ще спробуємо і цей варіант. А може буде ще ліпше.

При замовленні можемо виготовити настоянку воскової молі 10% і 25%. Відрізняються вони концентрацією біологічно активних речовин у кінцевому продукті і відповідно різними показаннями до застосування і дозуванням.

настоянка личинок воскової молі, екстракт воскової молі

Застосування настоянки личинок воскової молі.


Легеневі захворювання і туберкульоз. Настоянка личинок воскової молі володіє вираженою захисною дією на органи дихання. Вона ефективна при лікуванні бронхіту, бронхіальної астми, пневмонії і алергії. Препарат також має противірусну та антибактеріальну дію широкого спектру і тому рекомендується для застосування в період високої захворюваності респіраторно-вірусними інфекціями. Настоянка личинок воскової молі має ферменти, які згубно впливають на бактерії палички Коха, збудника туберкульозу та сприяють розсмоктуванню вогнищ змін і загоєнню туберкульозних каверн у легенях. Також у ній є компоненти, що стимулюють ріст і розмноження клітин. Ефективна настоянка личинок воскової молі також при грибкових захворюваннях легень, позалегеневій туберкульозній патології суглобів і кісток, лімфатичних вузлів, кишківника, нирок, шкіри і в інших органах людського організму. У хворих нормалізуються параметри імунної системи і показники крові, наступає поліпшення стану здоров’я, усунення бронхоспазму, зникнення хрипів.


Серцево-судинні захворювання. Настоянка личинок воскової молі ефективна при лікуванні хворих на стенокардію, хронічну коронарну недостатність і кардіосклерозом. При вживанні настоянки личинок воскової молі хворими, які перенесли інфаркт міокарда, спостерігається зникнення нападів стенокардії, зменшення ознак серцевої недостатності. Настоянка личинок воскової молі містить фермент серинового протеазу, який володіє лізируючим ефектом, що перешкоджає утворенню спайок і рубців. Препарат добре зарекомендував себе при лікуванні та профілактиці вікових змін, підвищує захисні сили та опірність організму до різних захворювань (у тому числі онкологічних). Він викликає стійке зниження артеріального тиску крові.
Настоянка личинок воскової молі сприяє розсмоктуванню рубцевих тканин будь-якого органу людського організму. Це можуть бути: рубці серцевого м’яза після перенесеного інфаркту, зміни в судинах головного мозку після інсульту, струсів головного мозку, зміни в легенях після плевритів і пневмонії і келоїдних рубців.


Препарат добре допомагає при лікуванні закупорки вен і тромбофлебіту і в результаті зменшується припухлість вен і їх синява, поліпшується мікроциркуляція, знижується тромбоутворення.


В акушерстві та гінекології настоянка личинок воскової молі використовується для лікування безпліддя, токсикозів першої половини вагітності, клімактеричних порушень. При лікуванні невиношуваності вагітності вдається коригувати різні прояви плацентарної недостатності, порушення реології крові, поліпшити її мікроциркуляцію.


У андрології: Знижує ризик розвитку безпліддя, збільшуючи рухливість сперматозоїдів. Справляє позитивну дію на статеву сферу чоловіків. Завдяки наявності лінолевої, пальмітинової і леноленової кислот, настоянка личинок воскової молі володіє антиандрогенною дією, що є корисним при лікуванні аденоми простати.


Настоянка личинок воскової молі позитивно впливає на обмін речовин організму: знижує рівень цукру, запобігає відкладенню жирів в печінці і стінках кровоносних судин, знижує рівень холестерину.


Спосіб застосування та дози: Споживають з рідиною (50 мл води або чаю), за тридцять хвилин до їжі, з розрахунку п’ять – сім крапель на десять кілограмів ваги людини. Для профілактики зазначену дозу слід приймати один раз на день, при захворюваннях – два – три рази на день. При тяжких запущених хворобах дозу збільшують до десяти крапель на десять кілограмів ваги людини. Настоянку личинок воскової молі необхідно споживати без перерви до повного одужання. Перевірено, зменшення дози приводить до зменшення лікувального ефекту. Інформація отримана від хворих.

Дітям до шістнадцяти років кількість крапель повинна відповідати кількості років. Курс лікування 21 день, потім перерва 21 день.

У випадках, коли раніше були прояви алергії на що завгодно, препарат потрібно починати приймати маленькими дозами, уважно спостерігаючи реакцію організму. При цьому рекомендую вживати настоянку личинок воскової молі варіанта виготовлення №1. При відсутності негативних проявів, дозу необхідно довести до рекомендованої. Для визначення результату лікування необхідно обстежитися у лікаря. При позитивному результаті (повному одужанні), рекомендую якийсь час препарат приймати профілактично

Небажаних побічних ефектів у настоянки личинок воскової молі не виявлялося.

Новинка. Мед з личинками воскової молі.

За рецептом Данилюка Григорія Васильовича з Тернопільщини. Його статті про лікування продуктами бджільництва були надруковані в газетах «Добрий лікар», 2010,  «Здоров’я і довголіття», 2010 і у журналі «Пасіка», 2010.

Рекомендується для  людей, які не сприймають, або яким не бажано споживати ліки на спиртовій основі, це – діти, вагітні жінки, чи ті, хто хворіє або перехворів гепатитом і в інших випадках.

Мед з личинками воскової молі необхідно споживати за тридцять хвилин до їжі. Разова доза, дорослим – дві чайних ложки, дітям до шістнадцяти років – одна чайна ложка. Для профілактики необхідно споживати один раз на день, при захворюваннях – два–три рази на день.

Мед з личинками воскової молі необхідно споживати без перерви до повного одужання.

Безумовно, усі вищенаведені дані мають потребу в додатковому дослідженні і не виключено, що їхнє практичне використання може виявитися досить перспективним.

Вживання настоянки личинок воскової молі та меду з личинками воскової молі доцільно здійснювати за умов нагляду і контролю стану організму з боку фахівців медицини.

Інформація від клієнтів:

28.03.2011

В Здолбунові, Рівненська обл., хворий на СНІД для лікування почав використовувати настоянку личинок воскової молі. Лікарі були здивовані ефективністю цих ліків

 

Чи ви готові покращити своє здоров’я та підвищити свою працездатність? Чи ви бажаєте отримати професійну пораду від пасічника по застосуванню продуктів бджільництва для підсилення імунної системи, щоб не хворіти і насолоджуватись життям?

Замовити бджолопродукти ЗАРАЗ!