Ціни на продукцію вказані тут »

Роздуми і запитання 2

Вивчаю, прагну зрозуміти і пізнати це загадкове, що виникає в процесі життя.
Наприклад, декілька випадків:
Випадок 1. В Києві мені зателефонувала невідома жінка і попросила про зустріч з метою придбання продуктів бджільництва для оздоровлення. Зустрілись, хвилин десять порозмовляли. Перше враження, вік приблизно 35 років, виснажена до краю роботою. Розказує, що відвідала багатьох лікарів, які понаписували рецепти на ліки (фармацевтику). Мене здивувало те, що я їй сказав наступне: «Давайте, я Вам скажу, де Ви працюєте і чим Ви займаєтесь». І сказав наступне: «Ви працюєте на приватній фармацевтичній фірмі і займаєтесь закупівлею і продажем ліків». Так, вона відповіла і закуповуємо ми ліки для гемодіалізу. Що мене спонукало видати цю інформацію? Як я це взнав? Якимсь чином я прочитав цю інформацію з її енергетичного паспорта. Запропонував я їй йти не в аптеку, а в магазин, де продають хліб. Купіть пів буханки хліба і йдіть на голосіївські озера та погодуйте диких качок. Вважаю, що їй для оздоровлення необхідне було спілкування з природою і спокій. Це відновить її здоров’я.
Випадок 2. Їду в Київ поїздом і сидить в купе навпроти молода пара. Мовчать і такі вже зажурені. Кажу : « Не переживайте, усе буде добре». Усміхнулись і хлопець розказує, що вперше їде до своїх батьків з майбутньою дружиною. У цьому випадку більш зрозуміло. Я їх вивів з стану страху у запрограмований стан дії, причому з позитивним результатом. Погляньте, яка краса. Оце вони. Щастя Вам, молодята.

Що таке кохання? Чи так воно є, що щасливі шлюби формуються на небесах? Що впливає на підбір пари і як проходить цей пошук? Що таке лебедина вірність і чому тільки в лебедів це є?
Кохання – це фантастичне почуття, яке дане нашим Творцем людині, але не в кожного воно реалізується. Бог нам дарує коханих наших жінок і Він дарує тільки тому, хто заслужив це. Що значить заслужити?
Перше і дуже важливе – треба усвідомити, що людині дано один шанс на життя і виділено це життя конкретними часовими мірками. Треба старатись багато встигнути пізнати і зробити та не схибити. Християнські цінності повинні стати нормами в діяльності людини. Необхідно зростати духовно. Духовність – це стрижень, фундамент внутрішнього світу людини.
Індійський філософ Ш.А.Грош говорить: “Духовність у своїй суті є пробудженням внутрішньої дійсності нашого створіння, нашої душі, внутрішнє прагнення пізнати, відчути і ототожнити себе з нею, увійти в контакт з вищою дійсністю, об’єднатися з нею, і як наслідок цього контакту – перетворити всю нашу істоту на нову, в нову особистість, в нову природу”. А тепер згадаймо, коли ми приділяли особливу увагу і працювали пізнаючи духовність. Переважно, в наших головах буденні турботи. Усі спішимо, усе треба встигнути. І я не виняток. Треба бути активним членом суспільства. Дехто каже усе життя попереду, ще буде час, ще встигну. Але ніхто не знає скільки того часу попереду. Завдяки власному досвіду,впевнено раджу,почніть працювати у пізнанні духовності. Чим більше будете пізнавати, тим більша жага пізнавати ще буде проявлятись у Вас.

Що таке лебедина вірність і чому тільки в лебедів це є?Чому у поросяти немає такого?
Лебідь – це краса, довершеність і чистота. Тут бруду немає місця. Не всім це дано. Коли Бог творив цього птаха, він замилувався своїм творінням.
Вибір об’єкту кохання проходить за наступними критеріями:
- фізична привабливість;
- схожість. Люди частіше закохуються у тих, з ким вони мають багато спільного і в соціальному походженні, і в освіті, цінностях, інтересах та поглядах.
Але буває і таке – симпатичні і схожі, а пари нема. Значить ще щось є. Енергетичний паспорт людини. Що це таке? Це сукупність енергетичного випромінювання тіла людини, почуттів і думок. Часто щасливі пари молодят висловлюються про те, як вони відчули, що поряд з ними той, чи та, єдина Богом дана – серцем відчули.
Чи спілкується людина з Всесвітом і чи впливає Всесвіт на наше життя?
Переконаний, що так. Ми спілкуємося зі Всесвітом за допомогою вібрації слів, емоцій і думок, коли робимо вибір і робимо певні вчинки.
Найтоншою формою енергії, яку ми генеруємо в навколишній простір є наші думки і емоції .. Ненависть, заздрість, любов, вдячність є певним рівнем вібрацій з визначеними характеристиками. Всесвіт відповідає нам подіями в нашому житті, оскільки події – це мова Всесвіту. Дуже важливо сприймати і розуміти ці знаки.
Хочете бути щасливими у парі, враховуйте все це.
Чи знають наші предки як ми живемо, чи допомагають вони нам у складних життєвих ситуаціях? Предки (діди, прадіди, прабатьки) — померлі родичі, захисники та опікуни роду. Переконаний, що так, оскільки це підтверджено конкретними життєвими подіями. Так, часто, після досягнення успіху, чи то по оздоровленню, чи то у пізнанні істини, аналізую шлях у досягненні цього. Коли шукаєш відповідь як діяти, інформація надходить з різних джерел. І деколи вибудовується цілий ланцюг зустрічей з людьми, які по зернині докидають інформацію, яка доповнює і формує правильний напрямок дій. Складається враження, що хтось веде мене по цьому шляху. Деколи вловлюю себе на думці, що я б не діяв так, але конкретна випадкова людина переконує мене, що треба зайти ще туди, і тільки там я знаходжу те, що в перспективі дає успішний результат. Хто підказує як діяти, хто застерігає людину – ангели-охоронці, наші предки чи ще щось?
А віщі сни. Що це? Як правило, вони є дуже яскравими, вражаючими і надовго запам’ятовуються. Такі сни – це сни попередження. Деколи вони бувають зашифрованими. Якщо людина сама не в змозі зрозуміти суть послання, то краще звернутися за порадою до священника. У будь-якому випадку, таке послання не можна ігнорувати. Переважно воно збувається. В період служіння у війську, наснилось мені наступне: їду я на автомобілі (вага автомобіля 40 т) і раптово на дорогу вибігає дитина. Гальмую, але дитина попадає під низ автомобіля. Після зупинки, бачу як з під автомобіля викочується голова дитини. На наступний день, на цій же автомобільній трасі попадаю у автомобільну аварію. Як результат – попадаю в госпіталь з травмами голови. Не співпадіння лише в тому, що за кермом був солдат, якому я за 5 хв. до аварії віддав кермо керування.
Як налаштуватись на успіх?
Проаналізуємо декілька випадків.
Була в мене цікава розмова по телефону з однією жінкою. Проблема завагітніти. Була раніше невдала спроба (позаматкова вагітність). Попросив розказати про себе. Розповідає, що у своєму житті впевнено йде і досягає мети. Намалювала в уяві свого майбутнього чоловіка і такого отримала. Запланувала і створила свій дизайнерський бізнес та досягнула бажаного. А тепер запланувала народити дитину і щось не так, нема результату. Кожний місяць розчарування. Впевнений, вона досягне результату. Вона впевнено програмує своє майбутнє, вона діє. Трохи нервується, хоче пришвидшити. Спокій, усе буде, як заплановано.
Які ідеї живуть у багатьох в голові? Проаналізуйте їх. Хочу кар’єрного росту, хочу грошей, хочу заміж або хочу одружитися, Боже дай здоров’я, щастя і т.п. Бог людині дав достатньо. Він її створив, як ідеальний об’єкт і дав інструкцію «Десять заповідей Божих», за якими треба жити. І ще більше Бог людині дав можливість спокутувати свої гріхи при щирому каятті, при сповіді і прийнятті Святого Причастя. По факту, людина хоче, щоб сталось, як у казці. Це програмує її на бездіяльність, занижує її самооцінку.
Резюме. Треба знаходити обґрунтоване рішення і впевнено діяти.
Розглянемо вплив свідомості на реальність.
Науковці переконані, що кожен раз, переживаючи який-небудь досвід, ми «активуємо» величезну кількість нейронів в нашому мозку, які в свою чергу впливають на наш фізичний стан.
Феноменальна сила свідомості, завдяки здатності до концентрації, створює синаптичні зв’язки, тобто зв’язки між нейронами. Повторювані переживання створюють стійкі нейронні зв’язки, тобто нейронні мережі. За змістом кожна мережа є певним спогадом, на основі якого наше тіло в майбутньому реагує на подібні об’єкти і ситуації. Зосереджуючи увагу усвідомлено і вибірково на тому, чого ми хочемо досягти, ми створюємо нові нейронні мережі або активізуємо уже існуючі. Мозок не відрізняє фізичні переживання від душевних. Інакше кажучи, мозок абсолютно не відрізняє реальне, тобто матеріальне, від уявного, тобто від думок! Думка є первинною по відношенню до матерії і може зцілювати будь-які захворювання.
Віра — це обґрунтоване сподівання того, на що надіються, чіткий вияв того, що реальне, хоча й невидиме. Для оздоровлення, віра – це спосіб активізації нейронних мереж, що приводить до регенерації (відновлення) пошкоджених органів людини. Такий спосіб впливу необхідно частіше застосовувати для підсилення активності нейронної мережі .
По факту, логіка дій людини, з метою досягнення конкретного результату, наприклад, оздоровлення суглоба: – чітко вивчити будову суглоба; – чітко зрозуміти проблему і причину, чому так сталось – зробити конкретні висновки і діяти.
1. Зняти усі шкідливі фактори, які довели до пошкоджень, наприклад перевантаження, переохолодження і інші.
2. Проводити лікувальний масаж та спеціальні вправи. Поліпшити кровообіг до уражених тканин. При необхідності задіяти гомеопатичні методи стимуляції відновлення сполучної тканини і тканини хряща суглоба.
3. І, як на мене, найважливіше – повірити, що це станеться, уявивши собі пошкоджений суглоб у відновленому стані. В період відпочинку необхідно самонавіювати собі інформацію про те, що це вже сталось. Через активізацію нейронної мережі проходить процес регенерації.
Енергія в русі (думки та емоції) притягують у ваше життя все те, на чому ви фокусуєтесь. Людина – живий магніт, обов’ язково притягує до себе людей, обставини, ідеї та ресурси, що гармоніюють з її головними думками. Закон тяжіння стверджує: «Подібне притягує подібне». Більше позитивної енергії у ваших думках – менше негативу у вашому житті. Від людини залежить, і під її контролем це є, в якому руслі є наші думки та емоції. Що відбувається коли одна людина злоститься, затаює образу, на іншу? Тут генерується негативна енергія, яка не пропадає безслідно. Це шкідлива енергія і шкоду вона робить. Мудрість є у прощенні. Злагода будує, сварка руйнує. Що дивно, що велика кількість людей, промовляючи в Церкві молитву «Отче наш», де є такі слова: …Хліба нашого насущного дай нам сьогодні.
І прости нам борги наші, як і ми прощаємо боржникам нашим…, по факту забувають, що вони є кривдниками. І після молитви все лишається так, як було, злостяться і ненавидять одна другу. Моляться, не усвідомлюючи суть тексту.
Оцінка нашого життя проводиться не в кількості прожитих років, а в тому, скільки ми добра зробили, скільки ми генерували (інвестували) позитивної енергії за цей час. Здоров’я і щастя людини і її нащадків залежить від вміння керувати енергією.
Людина повинна зрозуміти і усвідомити, що вона не одна живе на планеті Земля. Комахи, звірі, дерева, квіти, риби і багато ще можна перелічувати – усе це спілкується між собою, усе це має право на життя, усе це впливає на нас. Посадіть дерево і доглядайте за ним і Ви відчуєте як добре воно впливає на Вас, на Ваше здоров’я. Допоможіть і приласкайте приблудного пса і після цього подивіться йому в очі. З якою вдячністю він буде дивитись на Вас і як добре буде Вам від цього. Будьте чутливими і це буде зцілювати Вас.
Прийшла біда, відкривай ворота. Так говорить народна мудрість. Неспроста це народ зафіксував, щось тут є загадкове. А чи не сама людина завдяки негативному мисленню і переживаннями це прогнозує і притягує? Візьміть до уваги це.
Перегляньте відео, цікаво: https://www.youtube.com/watch?v=94SAJxgFX-8&feature=player_detailpage#t=5442

25.02.2016 – Чому людина, яка відчуває небезпеку для життя, терміново діє, наприклад, при пораненні, старається зупинити витікання крові з рани, при небезпеці згоріти у вогні, старається вибратись у безпечне місце? Чому дорослий мужчина, який десять років хворіє на туберкульоз легенів, висловлюється, що йому дуже важко зранку перемогти спокусу, щоб не запалити цигарку? І він каже, що хоче бути здоровим. Залежність від нікотину. Чому у нього немає залежності від краси природи, краси дитини, краси жінки? Я не розумію цього парадоксу.
- Чому людина, яка має проблеми зі здоров’ям, змирюється з цим станом, деколи висловлюється: «та якось буде»? Для аналогії – та ж сама людини, в разі необхідності, проводить ремонт свого автомобіля. Чому, коли є проблеми у статевих стосунках в сім’ї, першою б’є на сполох дружина? А цей-же чоловік, при запитанні до нього, як на цю проблему реагує дружина, висловлюється так: «поки терпить». Бездіяльність у цьому випадку призведе до прогнозованого результату. Для людини, для сім’ї – це є випробування. Для аналогії, цей же чоловік, коли побачить, що є проблеми у саджанця, допоможе йому, прополе від бур’яну, підживить і т.п. Чому для себе переважно вибирає одні ревнощі і переживання? Усе можна відновити до норми , але треба діяти, а не плакатись. В разі необхідності звертайтесь, допоможу.
- Чому родина, яка отримала достовірну інформацію від лікаря про важку недугу їхнього родича, приховує від нього цю інформацію? Обґрунтовують свої дії тим, що ця інформація буде вбивчою для нього. По факту – обдурюють його і не дають йому шанс мобілізуватись на боротьбу з захворюванням. Ніколи не пізно.
- Родинне дерево. В більшості, у нашій пам’яті зберігається інформація максимум про прабатьків і прабабусь. Нам у снах не сняться наші предки більш пізніх періодів. Чому? Тому, що ми їх не згадуємо, тому, що ми їх не пам’ятаємо. Через мислення ми входимо в контакт з нашими предками. В церкві, коли ми запалюємо свічки за померлих, обов’язково треба згадати усіх тих, за кого ми молимось. В іншому випадку це буде тільки ритуал без дії.