Ціни на продукцію вказані тут »

Як перемогти грип за дві доби

Пасічник Володимир. Так сталось, що і я захворів. Стан організму перед захворюванням. Мені 63 роки. Майже не відпочиваю. Буває часто в 6 годині ранку встаю і працюю до 22. Хворіти немає часу. Відчув ознаки захворювання в суботу 11 грудня ввечері. Ломота в суглобах, горло дуже пекло, кашель, голова паморочилась, сильно морозило. Відразу ж спожив одну столову ложку настоянки воскової молі і чотири зубці часнику та  ліг спати. Вночі пробудився і був вражений, що в ротову порожнину організм викинув раптово велику порцію білої рідини.  Її було так багато, що щоки надулись. Таке повторювалось три – чотири рази на добу і завжди  після пробудження. Я так розумію, що це знищені бацили хвороби. Споживав воскову міль вказаними порціями три – чотири рази на добу. Зараз, 13 грудня – вечір. Стан організму – нічого мене не болить, відчувається  слабкість. Це результат боротьби організму з хворобою. Завтра в 6 годині ранку встаю і до роботи. Треба було б відпочити, але є обов’язок. Ще трохи.

14 грудня. Працювати можу, але без фізичних навантажень. Образно кажучи, на дев’ятий поверх не піду. Надам перевагу ліфту.
Аналогічний результат із виздоровлення бачив, коли захворіла моя дружина. Це був минулий рік в період епідемії пташиного грипу.

А як було  раньше, в молоді роки, коли хворів на грип? Скільки антибіотиків ковтав? Виздоравлював днів через сім. Скільки шкоди організму наносив? А від грипу і вмирають…

Чи ви готові покращити своє здоров’я та підвищити свою працездатність? Чи ви бажаєте отримати професійну пораду від пасічника по застосуванню продуктів бджільництва для підсилення імунної системи, щоб не хворіти і насолоджуватись життям?

 

Замовити бджолопродукти ЗАРАЗ!