Ціни на продукцію вказані тут »

Спиртова настоянка бджолиного підмору

Спиртова настоянка (40%) бджолиного підмору

У хітиновому покриві бджіл учені знайшли такі цінні хімічні речовини, як гепарин і гепароїди. Вони здатні пригнічувати запальні процеси, стабілізувати кров’яний тиск, надавати цілющу дію на систему крові, стан судин.

Настоянка бджолиного підмору використовується для стабілізації кров’яного тиску, при серцево-судинних захворюваннях, захворюваннях нирок, судин головного мозку, при лікуванні аденоми простати і сексуальних порушеннях – імпотенції і фригідності. При цих захворюваннях  настоянка бджолиного підмору призначається  по 15-20 крапель після їжі на протязі 1-2 місяців.

Настоянка бджолиного підмору використовується також для профілактики недоумковатості, підвищення імунної системи організму. Призначається в дозі, рівній одній краплі на рік життя (наприклад, пацієнту 50 років, значить, йому необхідно щоденно приймати 50 крапель настоянки).

Спиртова настоянка бджолиного підмору

Чи ви готові покращити своє здоров’я та підвищити свою працездатність? Чи ви бажаєте отримати професійну пораду від пасічника по застосуванню продуктів бджільництва для підсилення імунної системи, щоб не хворіти і насолоджуватись життям?

 

Замовити бджолопродукти ЗАРАЗ!